Jak Podlesí, tak Spartak mají za sebou rozpačitou první polovinu podzimu. Oba se nacházejí v poslední třetině tabulky a tak chtěly využít vzájemný souboj jako odraz k lepším výsledkům. Od začátku se ale hrálo na obou stranách hodně nervózně. Podlesí spalovalo šance, nicméně úvodní dějství se obešlo bez vyložené příležitosti.

Góly tak začaly padat až po přestávce. Vedení zařídil hostům Jeník, který dokončil krásnou akci Prokeše. „Soupeř byl v útlumu a mohli jsme přidat druhý gól, když šel sám na bránu Dominik Prokeš, který místo střely volil nepochopitelně přihrávku na obsazeného Jeníka. Od té chvíle se začal soupeř dostávat do územní převahy,“ mínil trenér Spartaku Zdeněk Míka.

Milín doma porazil Libiš 3:0
Dvě rány Kadlece nasměrovaly Milín za klidnou výhrou nad mizernou Libiší

Ač Podlesí zahazovalo jednu šanci za druhou, tak se přeci jen dočkalo vyrovnání. V 83. minutě ho spasil Filip Šrajn, který dostal balón do lajny, počkal si až se mu gólman roztáhne a pod ním srovnal na konečných 1:1.

„Bod je pro nás ztrátou. Byli jsme lepší na balónu, měli jsme spoustu šancí, ale zase jsme je nedali. Zase jsme na ně doplatili. Spartak měl jednu šanci a dal z ní gól. Soupeř byl běhavý, kvalitní a chtěl hrát,“ řekl autor vyrovnávací trefy.

Podlesí – Spartak Příbram 1:1 (0:0)

Branky: 83. Šrajn – 53. Jeník. Rozhodčí: Mareš – Svoboda, Stádník. Diváci: 280.

Podlesí: Zykán - Vohradský (65. Jiránek), Mišun, Buch, Vojtíšek, Míča (46. Valčík, 61. Šlapák), Šrajn, O. Drašnar, Valta, (86. Hyspecký), Branžovský, Trefný.

Spartak Příbram: Bohuslav - Balík, T. Prokeš, Češka, D Daniel (46. D. Prokeš), Vošmik (65. Hančár), Jeník (74. Spousta), Morav, Sirůček, Kadlec, Hejduk (46. Srch).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...