Domácí položili základ k úspěchu hlavně v prvním poločase. Po něm vedli zásluhou dvou tref Šilhavého a Fraňkově proměněné penaltě 3:1, když za Dobříš snižoval Kohozorský.

Po návratu z kabin na něj sice záhy navázal kontaktním gólem Šebek, ale Černolice kontrovaly zásluhou Rotta, čímž, jak se později ukázalo, rozhodly. Hosté totiž dokázali už jen snížit, o což se dvacet minut před koncem postaral Škodný.

Naopak po totožném výsledku slavil Milín. Ten na trávníku Králova Dvora B během první půle dvakrát prohrával. Poprvé po rychlém gólu Svobody, podruhé poté, co rozvlnil síť Bican, který tím odpověděl na předchozí vyrovnání Vojtěcha Zákouckého.

Jenže po obrátce zaúřadovaly dvě letní milínské posily. Už po pár minutách vyrovnal Kunc a po něm přidal třetí gól hostů Šídlo. Čtvrtý úspěch zaznamenal o chvíli později opět Zákoucký.

V závěru viděli diváci dramatické okamžiky. Nejprve snížil z penalty Dochtor a domácí začali bušit na milínská vrata. Hostující družina se navíc musela v posledních minutách obejít bez vyloučeného Kunce, ale jeho spoluhráči cenné vítězství nakonec uhájili.

Stejný průběh a stejný výsledek měla i meziokresní konfrontace Dalekých Dušníků a Sedlčan B. Hosté po pauze třemi góly zvrátili nepříznivý vývoj utkání (2:1 pro Daleké Dušníky) na svou stranu. Rozhodující se ukázala být čtvrtá branka Matouška dvacet minut před koncem. Trefa domácího Šimka v 88. minutě pak byla jen kosmetickou úpravou.

Zbylí dva okresní zástupci padli. Petrovice v Čisovicích 2:3 a Rožmitál v Cerhovicích 3:5.