Sedlčany duelem s účastníkem jihočeského krajského přeboru ukončily sérii domácích zápasů a rozloučily se stylově vysokou výhrou. Sice musely oželet Krotila s Chlastákem, kteří se zapojili do utkání rezervního B-týmu těsně před začátkem duelu s Týnem, nicméně rády přivítaly zpět Michala Kdolského, který se na hřišti objevil po dlouhé době.

I s ním v sestavě měl Tatran dobrý vstup do zápasů a v 18. minutě vedl už 3:0, nicméně měl problémy s rozehrávkou přes střed pole, kde ztrácel velké množství balónů a k tomu postrádal pohyb. Týn nad Vltavou využil příliš mnoho prostoru ke snížení skóre a ještě do poločasu se dostal na rozdíl jedné branky.

Radost fotbalistů Tatranu Sedlčany - ilustrační foto
Sedlčany rozstřílely dalšího jihočeského soupeře. Táboru daly jedenáct gólů

Svěřenci Vlastimila Zelenky zahájili dobře i druhý poločas, rychle si získali zpět ztracený náskok a dokonce se jim ho podařilo i navýšit i přes další snížení Jihočechů. Pět minut před koncem završil gólový účet druhou trefou v zápase Sirotek a Sedlčany zvítězily 7:3. Nyní je čeká generálka na jaro s divizními Hořovicemi. „Tam se teprve ukáže, jestli jsme dobře připraveni na těžký první zápas s Velimí. Doufáme, že se dají zdravotně dohromady hráči, kteří nám v tomto zápase chyběli a budeme moci nastoupit v nejsilnějším složení,“ uvedl klubový web.

Sedlčany – Týn nad Vltavou 7:3 (3:2)

Góly Sedlčan: Kdolský 2, Sirotek 2, Repetný, Sochůrek, Novotný

Sedlčany: Habart – Krotil (46. Sirotek), Plesl, Brotánek (65. Kouklík), Chlasták (46. Krůta) – Schwarz, Hanuš, Novotný, Kouklík (46. Kdolský), Repetný – Sochůrek (65. Chlasták).