Do jara půjdou s tím, aby co nejrychleji nasbírali dostatečný počet bodů k potřebné záchraně. Fotbalisté Sedlce-Prčic se pro druhou polovinu sezony naladili parádně, když zvládli generálku se Semicemi 4:1.

Fotbalisté Sedlčan - ilustrační foto.
Sedlčany se ocitly v další přestřelce. V Hořovicích ale generálku prohrály

Duel byl zajímavý, protože máme šest zraněných hráčů.. Teď o víkendu ještě navíc náš brankář čekal přírůstek do rodiny, takže jsem byli bez něj. Každopádně i v nějaké okleštěné sestavě jsme podali velmi dobrý výkon a účastníka krajského přeboru Jihočeského kraje jsme porazili,“ pochvaloval si kapitán tým Marian Prchlík.

V utkání měly sice více ze hry Semice, ale prosazovali se hráči Sedlce, kdy se prosadili Davídek, Novák, Podzimek a Hájek. „ De facto jsme jsme začali ze zabezpečené obrany, nechtěli jsme jí moc vytahovat. Pomáhali jsme si brejky, využili jsme díky tomu spoustu šancí. Generálka povedená. Výsledkově i herně,“ liboval si Prchlík.

Fotbalisté Dobříše zvládli zimní přípravu.
Dobříš završila přípravu kanárem. Rychlík: Až se děsím, jak jsme ji zvládli

Sedlec-Prčice jarní část sezony duelem v Berouně, který přezimoval na dvanáctém místě o dva body za ním. „Určitě nás tem nečeká nic lehkého. Teď jsme ale hráli dobrý, poctivý fotbal, který by měl platit i na něj,“ poznamenal kapitán týmu.