Áčko v tradičním dopoledním čase připravilo tříbodový dárek v duelu I. A třídy. Proti Vestci se drželo osvědčeného scénáře letošního podzimu s výhrou a dvěma střeleckými zářezy kapitána Miroslava Slepičky.

Oproti předešlým triumfům nad Rakovníkem B a Jílovištěm (vždy 4:1) tu ale přece jen drobný rozdíl byl. Tým okolo dalšího bývalého ligového plejera Vlastimila Vidličky se prosadil jako první. Domácí tak tentokrát museli otáčet, což se jim třemi góly ve druhém poločase také podařilo.

Odpolední program odstartoval turnajem starších přípravek. V konkurenci devíti týmů se ve finále potkaly nakonec vítězné naděje domácích a Dobříše. „O výsledky nešlo, krásné bylo vidět nadšení mladých adeptů fotbalu!“ zdůraznil předseda domácího klubu Vladimír Králíček.

V podvečer si proti sobě zahráli starší bývalí hráči Spartaku. Výhrou pro všechny byl fakt, že se nikomu nic nestalo. Na začátku večerní zábavy, kterou zpestřila kapela Signal, byli oceněni nejlepší hráči v jednotlivých kategoriích - Ella Neužilová (fotbalová školka), David Štefan (U9), Ondřej Sýkora (U11), Dominik Sirotek (U13), Matěj Kadlec (U15), Matěj Srch (U17), Michal Špindler (U19), Tomáš Machek (muži B) a Karel Češka (muži A).

Kromě vedení klubu se předávání ocenění zúčastnili i zastupitelé města Příbram – místostarostka Zorka Brožíková a radní pro sport Renáta Vesecká. „Ve svém vystoupení vyjádřili pochvalu a uznání naší práce pro sport a mládež,“ hřálo Vladimíra Králíčka.