Malé hřiště, co se rozměrů a délky týče, k tomu navíc vachrlatý terén naznačoval, že na kombinační fotbal se pod umělými světly může zapomenout. „První poločas se nesl ve znamení soubojů a snahy rychlé přihrávky za obranu z obou stran,“ poznamenal trenér Zdeněk Míka.

Defenzivy na obou stranách ale byly skvěle zorganizované a jak domácí obrana, tak i ta hostující pod vedením navrátivší se legendy Tomáše Zápotočného nedovolila soupeři se dostat do výraznějších šancí.

Vše podstatné se odehrálo až po změně stran. Spartak nejprve inkasoval po rohovém kopu Jíloviště, ale okamžitě se mu podařilo Češkou vyrovnat. Klíčové momenty přišly až v závěru. Slepička ukázal, kdo je králem vápna a poslal hosty do vedení, které chvíli po něm navýšil Jeník. Domácí stihli už jen snížit a příbramský celek si připsal znovu tři body po další divoké přestřelce. „Hráči zaslouží pochvalu, že jsme opět otočili nepříznivý výsledek v náš prospěch,“ těšilo Míku. Jeho svěřenci se díky výhře posunuli do středu tabulky hned za Podlesí.

Jíloviště – Spartak 2:3 (0:0)

Branky: 57. Frank, 86. Podzemský - 60. Češka, 83. Slepička, 84. Jeník. ŽK: 2:0. Rozhodčí: Bekešský – Fíla, Žídek. Diváci: 140.

Spartak: Poplštein – Balák, Prokeš, Hotový, Zápotočný, Češka, Vošmik, Jeník (90. Pavlišta), Morav (87. Kadlec) , Buchta, Slepička.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...