V Jinočanech bylo od začátku všechno špatně. Z utkání uplynulo přibližně čtyřicet vteřin a Spartak poprvé inkasoval. Aby toho nebylo málo, tak se zranil brankář Poplštein, jenž už ve čtvrté minutě musel střídat.

S tím vším se Spartak dokázal vypořádat a ještě v průběhu prvního poločasu si vytvořil tři brankové příležitosti. Ani jednu z nich ale neproměnil a tak odcházel do šaten s mírným mankem. Příbramští vstoupili aktivně i do druhé půle. Prokeš centrem našel hlavičku Slepičky, zkušený matador ale minul.

Hosté s přibývajícím časem otevřeli hru, a když se tak stalo, tak inkasovali třikrát po brejcích domácích a o vítězi bylo rozhodnuto. Spartak utrpěl na jaře první porážku a zrovna před derby s Podlesím. „Pro nás zápas blbec, za týden nás čeká Podlesí, kde budeme chtít špatný výsledek z Jinočan napravit,“ řekl trenér Zdeněk Míka.

Jinočany – Spartak Příbram 4:0 (1:0)

Branky: 1. a 61. Nový, 68. Sedláček, 88. Simandl. ŽK: 3:1. Rozhodčí: Vágner – Ježek, Řičica. Diváci: 132.

Spartak Příbram: Poplštein (4. Dušek) – Srch (46. D. Prokeš), Zápotočný, Hotový, Češka – Morav (72. Drašnar), Vošmik, Tarczal (63. Spousta), T. Prokeš (72. Kadlec) – Jeník, Slepička.