„Utkání se hrálo na tvrdém a nerovném terénu, který nepřál kombinačnímu fotbalu a tak od první minuty byl zápas bojovný a plný osobních soubojů,“ poznamenal trenér příbramského celku Zdeněk Míka. I tak se jeho svěřenci dostali zkraje zápasu do vedení, když v sedmé minutě našel Zápotočný Prokeše a ten parádně zakončil.

Úvodní branka zápasu spíš probrala domácí než hosty. Nelahozeves byla úspěšnější v odražených míčích, dostávala se do šancí, nicméně v brance Spartaku se činila zimní posila z Milína Poplštein. Podobný obraz hry jako v prvním poločase byl k vidění i v tom druhém. Na hřišti bylo hodně soubojů, naopak kombinační hra se vytrácela.

Podlesí doma přehrálo Kosoř těsně 2:1.
Podlesí si doma ke konci koledovalo. Vedení s Kosoří ale udrželo

Rozuzlení zápasu přišlo v závěru, kdy v 82. minutě hosté spustili ojedinělou kombinační akci, Jeník se Srchem nakonec našli veterána Slepičku a ten definitivně rozhodl utkání ve prospěch hostů. „Pro nás důležité tři body do tabulky,“ uvedl kouč Spartaku. Příbramský tým je už nyní se 27 body na osmém místě v našlapaném středu tabulky a pouhé dva ztrácí na šesté Podlesí.

Nelahozeves – Spartak Příbram 0:2 (0:1)

Branky: 7. Prokeš, 82. Slepička. Rozhodčí: Kurka – Procházka, Němeček. Diváci: 89.

Spartak Příbram – Poplštein – Balík, Prokeš, Zápotočný, Hotový, Češka, Jeník, Morav (76. Hejduk), Kadlec, Hejduk (46. Prokeš), Slepička.