Vzhledem k nezpůsobilému hřišti kvůli dešti se utkání muselo odehrát na umělém trávníku, což ale zejména Spartaku vadilo ze všeho nejméně. Domácí byli od první minuty lepším týmem už po šesti minutách našel Tarczal krásným centrem Vošmika a skóre bylo otevřeno. Příbramští ještě do poločasu stihli třikrát skórovat a zápas měli plně pod kontrolou. Soupeře k ničemu nepustili.

Zatímco Tarczal rozdával gólové přihrávky i po změně stran, tak Jeník zkompletoval hattrick, na který mu stačilo třicet minut, když nejprve po chybě stoperů přidal druhý gól a následně zužitkoval centr Hejduka. Gólový účet domácích pak završil Češka. Až v závěrečných minutách se dvakrát prosadili i hosté a mírnili alespoň debakl, který si stejně odvezli domů.

„Špatnou koncentrací a sebeuspokojením jsme dovolili soupeři dvakrát skórovat. Konečný výsledek 7:2 je zasloužený. Nutno vyzdvihnout skvělý individuální výkon Tarczala, který parádními přihrávkami připravoval gólové příležitosti hráčům,“ shrnul trenér Spartaku Zdeněk Míka.

Spartak Příbram – Kosoř 7:2 (4:0)

Branky: 41., 51. a 71. Jeník, 6. a 23. Vošmik, 20. Hejduk, 75. Češka – 84. Jurovčík, 89. Křemen. ŽK: 1:1. Rozhodčí: Vašíček – Mrkvička, Brýl. Diváci: 60.

Spartak Příbram: Poplštein – Hotový, Češka (75. Pilík), Tarczal, Spousta, Vošmik, Jeník, Morav, Srch (58. Dvořáček), Hejduk, Balík.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...