„Je potřeba uznat kvalitu soupeře. Poříčany byly prostě dobré,“ uznal kapitán Tochovic po utkání. Hosté měli dobrý nástup do utkání. Domácím navíc ztěžoval situaci ještě silný vítr. Poříčany toho využily a ve 25, minutě vedly už 2:0.

Za Tochovice ještě do poločasu snížil Krotký, nicméně Poříčany si vedení pohlídaly. „Kvalita soupeře byla vysoká. Tým Poříčan byl rychlý, silný, působil kompaktně a náš výkon na ně nestačil,“ uznal sportovně Jendruščák a konečnou prohru 1:3 přijal bez problémů.

Fotbalisté Dobříše opět v domácím prostředí klopýtli.
Dobříš v další přestřelce. Doma se ale musela spokojit jen s bodem

„Vzhledem k tomu, kolik nás je a tak nějak podobně, tak jsme nehráli zle, ale oni byli dobří. Věděli, co a jak chtějí hrát. My jsme hráli náš standard. Ani jeden z nás nemůže být naštvaný na toho druhého,“ podotkl kapitán Tochovic.

Domácí ještě zkusili hrát v závěru vabank v honbě za vyrovnáním, avšak inkasovali potřetí. „To už bylo vyloženě všechno, nebo nic. Už i já jsem byl nahoře a čekalo se, jestli nakopneme dlouhý balón. Oni ho získali a šli do brejku a bylo jisté, že celá akce skončí gólem,“ řekl Jendruščák. Tochovice tak i podruhé na jaře doma prohrály.

Tochovice – Poříčany 1:3 (1:2)

Branky: 37. Krotký – 15. a 90. Dukay, 25. Makovský. ŽK: 1:1. Rozhodčí: Vaňousek. Diváci: 100.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...