V Tochovicích byl velký smutek

Příbramsko - Fotbalisté Tochovic sahali o uplynulém víkendu po prvních třech bodech. Prokletí ale nakonec nezlomili, když v závěru duelu s Vestcem dvakrát inkasovali a prohráli 1:2. Lépe si vedlo Podlesí, které v Doksech nezaváhalo. Potěšil i bod Petrovic proti silnému Jílovišti.

25.9.2018

Ilustrační fotoFoto: Foto: Deník

PETROVICE – JÍLOVIŠTĚ 3:4 PO PEN. (1:0)

Od začátku se hrál vyrovnaný fotbal, ve kterém se čekalo na gól do 41. minuty, kdy otevřel skóre domácí Ondřej Štemberk. Jíloviště ale po změně stran rychle odpovědělo. Nejprve ve 48. minutě vyrovnal Pecháček a za další čtyři minuty otočil vývoj Siegl. Když v 66. minutě přidal třetí branku Jíloviště z penalty Janoušek, zdálo se, že je hotovo. Jenže čtvrthodiny před koncem dostal Petrovice do hry kontaktní brankou Čanda. To vybudilo domácí k závěrečnému tlaku, ze kterého pět minut před koncem pramenil faul hostů v pokutovém území a penalta. Zodpovědnost na sebe vzal kapitán Ondřej Štemberk, nemýlil se a svým druhým gólem poslal zápas do penalt. V nich bylo úspěšnější Jíloviště a bralo dva body.

TOCHOVICE – VESTEC 1:2 (1:0)

Tochovice se chtěly proti Vestci vyvarovat zbytečných chyb, které tým v úvodu letošního ročníku srážejí. To se dlouho dařilo. Svěřenci trenéra Nepivody na rozdíl od některých předchozích zápasů zachytili úvod střetnutí a krátce po půlhodině hry se dostali také do vedení, když Ivaník překonal hostujícího brankáře Maška. Branka dodala domácím hráčů sebevědomí a jejich výkon rostl. Další branky ve vestecké síti visely ve vzduchu, ale pojistka nepřišla. Trest se dostavil v úplném závěru. Nejprve šest minut před koncem srovnal Kozák a v nastaveném čase, když už všechno směřovalo k penaltovému rozstřelu, otočil skóre Koláčný a rozhodl. „V závěru nám došly síly. Problém je v tom, že málo trénujeme,“ myslí si Nepivoda.

DOKSY – PODLESÍ 0:2 (0:2)

Podlesí bylo v Doksech jasným favoritem. Tomu odpovídal i průběh utkání, který měli hosté od začátku ve své moci. Domácí defenziva byla pod velkým tlakem, kterému už v prvním poločase dvakrát podlehla. Zasloužil se o to Ondřej Valta, který v 17. a 36. minutě rozvlnil síť za brankářem Kierykem. Jak se později ukázalo, jednalo se o jediné dva gólové momenty celého utkání. Doksy se sice snažily o výsledkovou korekci, ale marně. Podlesí si vypracovaný náskok zkušeně pohlídalo a dovedlo střetnutí do vítězného konce.

Autor: Karel Smetana

25.9.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 11 000 Kč Všeobecní administrativní pracovníci Asistenti managementu. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 11000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pozice: asistenti managementu, Zkrácený pracovní úvazek na 20 hod. týdně., Požadujeme znalost NJ nebo AJ (výhodou), znalost práce na PC., Pracovní doba 10:00 - 14:00 hod., Nástup možný ihned na dobu určitou. Mzda: 11 000,- Kč, Kontakt: Rákosníková, tel.: 723 017 356, e-mail: agromed1@email.cz, Místo výkonu práce: AGROMED,spol. s r.o., Nový Knín č.p. 278, 262 03 Nový Knín. Pracoviště: Agromed,spol. s r.o. - provozovna nový knín, 262 03 Nový Knín. Informace: Rákosníková, +420 723 017 356,602 275 113. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 120 Kč Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel Řidiči sk. C, M, E s kartou řidiče a profesním osvědčením. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 120 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pozice: řidiči sk. C, M, E s kartou řidiče a profesním osvědčením, Řidič VZV vítán. Jedná se o řidiče nákladního vozidla ATEGO a NISSAN., Zaměstnanecké výhody: výkonostní prémie, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, Nástup možný ihned na dobu určitou. Mzda: 120,- Kč/hod, Kontakt: Souček Jiří, tel.: 602 281 895, Místo výkonu práce: BIOS s.r.o., U Pivovaru č.p. 1898, 263 01 Dobříš. Pracoviště: Bios s.r.o., U Pivovaru, č.p. 1898, 263 01 Dobříš. Informace: Jiří Souček, +420 602 281 895. Výroba - Výroba Provozní zámečníci, údržbáři 100 Kč Provozní zámečníci, údržbáři Údržbáři. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 100 kč, mzda max. 120 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pozice: údržbáři, Náplň práce:, - kontrola, seřizování technických zařízení, - opravy, výměny a montáž strojů, Požadujeme:, - vyučení v oboru zámečník výhodou, - manuální zručnost, samostatnost, časová flexibilita, - aktivní řidič sk. B, - svářečský průkaz výhodu, Zaměstnanecké výhody: zázemí prosperující a stabilní firmy, práci na hlavní pracovní poměr, 25 dní dovolené, stravenky, příspěvek na dovolenou, vánoční příspěvek, příspěvek na penzijní spoření, periodické školení odborných způsobilostí, Nástup možný ihned. Mzda: 100,- až 120,- Kč/hod, Kontakt: Jindřichová Lucie Ing., tel.: 605 206 066, e-mail: lucie.jindrichova@primagra.cz, Místo výkonu práce: Primagra, a.s., Nádražní č.p. 310, 262 31 Milín. Pracoviště: Primagra, a.s., Nádražní, č.p. 310, 262 31 Milín. Informace: Lucie Jindřichová, +420 313 113 160,605 206 066. Výroba - Výroba Mistr ve výrobě 33 000 Kč Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství) Směnový mistr/mistrová. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 33000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pozice: směnový mistr/mistrová, Pracovní náplň: , organizování a plánování práce - kolektiv cca 20 lidí, vedení týmu při výrobě plastů - automobilový průmysl, odpovědnost za výrobu, za dodržování termínů a kvality, Požadujeme:, min. středoškolské vzdělání, technické zaměření, znalost výroby plastů a procesu vstřikování plastů, znalost práce na PC, znalost norem IATF 16949, flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost, praxe na obdobné pozici, odolnost vůči stresu, dobré komunikační a organizační schopnosti, Nabízíme:, zajímavé pracovní uplatnění v mladém týmu u mezinárodní společnosti,, Nástup možný ihned na jeden rok, HPP na dobu určitou, po zapracování ne dobu neurčitou Mzda od 33.000,- Kč, Zaměstnanecké výhody:, příspěvek na stravování a další benefity , Kontakt:Frýdlová Marcela, tel.: 318 600 140 od 8:00 - 15:00 hod., e-mail: frydlova@agor.cz, Místo výkonu práce:Agor Tech spol. s r.o., Sádek č.p. 1. Pracoviště: Agor tech spol. s r.o., 261 01 Příbram 1. Informace: Marcela Frýdlová, +420 318 600 140.

Zápas IV. třídy skupiny A Rosovice B - Pičín B, ve kterém hosté zvítězili 2:3 a postili tak svůj A tým, který v okresním přeboru doma podlehl Rosovicím 1:3.
10

Pičín neudržel vedení a derby patří Rosovicím

Petrovice inkasovaly doma od Votic pět branek.
4

I.A třída: Petrovice i Tochovice dostaly bůra

Sedlčany B obraly Kondrac

Kondrac – Zápas I. B třídy skupiny D, ve kterém se střetla Kondrac s rezervou Sedlčan, rozhodl první poločas. Padlo v něm všech pět branek, z nichž tři zaznamenali hráči ze Sedlčan.