PETROVICE – JÍLOVIŠTĚ 3:4 PO PEN. (1:0)

Od začátku se hrál vyrovnaný fotbal, ve kterém se čekalo na gól do 41. minuty, kdy otevřel skóre domácí Ondřej Štemberk. Jíloviště ale po změně stran rychle odpovědělo. Nejprve ve 48. minutě vyrovnal Pecháček a za další čtyři minuty otočil vývoj Siegl. Když v 66. minutě přidal třetí branku Jíloviště z penalty Janoušek, zdálo se, že je hotovo. Jenže čtvrthodiny před koncem dostal Petrovice do hry kontaktní brankou Čanda. To vybudilo domácí k závěrečnému tlaku, ze kterého pět minut před koncem pramenil faul hostů v pokutovém území a penalta. Zodpovědnost na sebe vzal kapitán Ondřej Štemberk, nemýlil se a svým druhým gólem poslal zápas do penalt. V nich bylo úspěšnější Jíloviště a bralo dva body.

TOCHOVICE – VESTEC 1:2 (1:0)

Tochovice se chtěly proti Vestci vyvarovat zbytečných chyb, které tým v úvodu letošního ročníku srážejí. To se dlouho dařilo. Svěřenci trenéra Nepivody na rozdíl od některých předchozích zápasů zachytili úvod střetnutí a krátce po půlhodině hry se dostali také do vedení, když Ivaník překonal hostujícího brankáře Maška. Branka dodala domácím hráčů sebevědomí a jejich výkon rostl. Další branky ve vestecké síti visely ve vzduchu, ale pojistka nepřišla. Trest se dostavil v úplném závěru. Nejprve šest minut před koncem srovnal Kozák a v nastaveném čase, když už všechno směřovalo k penaltovému rozstřelu, otočil skóre Koláčný a rozhodl. „V závěru nám došly síly. Problém je v tom, že málo trénujeme,“ myslí si Nepivoda.

DOKSY – PODLESÍ 0:2 (0:2)

Podlesí bylo v Doksech jasným favoritem. Tomu odpovídal i průběh utkání, který měli hosté od začátku ve své moci. Domácí defenziva byla pod velkým tlakem, kterému už v prvním poločase dvakrát podlehla. Zasloužil se o to Ondřej Valta, který v 17. a 36. minutě rozvlnil síť za brankářem Kierykem. Jak se později ukázalo, jednalo se o jediné dva gólové momenty celého utkání. Doksy se sice snažily o výsledkovou korekci, ale marně. Podlesí si vypracovaný náskok zkušeně pohlídalo a dovedlo střetnutí do vítězného konce.