Nová Ves pod Pleší v letošním ročníku šlape a je štikou I. B třídy. Naposledy se o tom přesvědčily Zdice. V přímém souboji o druhé místo byli úspěšnější domácí, kteří vyhráli 2:0 a přeskočili svého soupeře v tabulce. „Jsme rádi, že jsme doma vyhráli. Soupeř byl nebezpečný. Z minima jsme vytěžili maximum. Byli jsme horší. Druhou půli už jsme odehráli v pohodě. Šance zmizely na obou stranách,“ mínil brankář Jaroslav Novák, který musel likvidovat dvě velké šance Olympie. „Od toho tam sem, abych něco vychytal. Až jsem byl k síle soupeře překvapen, že jsem si zachytal tak málo,“ dodal s úsměvem.

Fotbalisté Milína zvládli zápas na půdě Kralup.
Návrat Mazucha s čistým štítem. Milín vynuloval Kralupy nad Vltavou

Velká přestřelka se odehrála v Rožmitále pod Třemšínem. Domácí se s Loděnicí dlouho přetahovali o vedení, až jim v 59. minutě zařídil třetí vedení Vlasák, které pak dvěma proměněnými penaltami pojistil Straka. Hosté stačili už jen snížit. Naopak poslední Jince v souboji s prvním dostaly pěkně nařezáno. Propastný rozdíl 39 bodů mezi oběma týmy se plnohodnotně projevil a Psáry doma vyhrály 6:1.

Ne velikonoční Boží hod se uhrály dvě remízy 2:2. Zatímco rezerva Dobříše s ní byla spokojená, i když cítila, že měla vyhrát, tak pro vedoucí Sedlec-Prčice ve skupině D se jednalo o ztrátu. „Na B třídu mělo utkání všechno - šance, důraz, fotbalovost z obou stran. Od 80. minuty jsme šli několikrát sami na bránu, ale špatně jsme situace vyřešili. Před zápasech bych bod bral. Po něm jsem si říkal, že jsme měli vyhrát. Za to, v jaké jsme byli sestavě, tak remíza zasloužená,“ komentoval duel sousedů v tabulce s Cerhovicemi za Dobříš Martin Liška.

Fotbalisté Podlesí doma prohráli
Podlesí rozchytalo Zacha k parádnímu výkonu. Předseda běsnil, dostal červenou

Naopak na kapitánovi Sedlce-Prčic Mariánovi Prchlíkovi bylo znát po remíze se Sázavou zklamání. Zvlášť, když se domácí dostali dvakrát do vedení. „Pro nás velká ztráta. Můžeme si ale za ní sami. Za stavu 1:0 jsme neproměnili šance. Přestali jsme hrát a dostali jsme na 1:1. I po gólu na 2:1 byl náš výkon nevýrazný a hosté urvali bod. Už nás v sezoně obrali o pět bodů, takže na nás asi umí,“ přemítal Prchlík. Jeho tým tak pouze odskočil nejbližším pronásledovatelům v souboji o čelo.

O výhru je přitom připravil hloupý faul ve vápně v podání gólmana Františka Nerada. Ač měl míč v ruce, tak poslal soupeře k zemi. „Trošku chybička, nedá se nic dělat. V minulém zápase nás podržel, tak mu teď nebudeme nic vyčítat,“ řekl kapitán Sedlce Marián Prchlík. V posledním utkání kola prohrála rezerva Sedlčan s Kunicemi, když jim dva góly vstřelil domácí Koubek.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …

Načítám výsledky …

Načítám tabulku …