Zápasy Sedlčan jsou pořád o tom samém. Tým z města hermelínu zahodí i ty největší tutovky a pak přijde trest v podobě gólu soupeře. I s Mnichovým Hradištěm se podobný scénář opakoval, když hosté otevřeli skóre ve 27. minutě. Ještě do přestávky ale srovnal Hanuš. Poprvé v zápase si zpoza šestnáctky postavil míč a přes zeď střelou do horního rohu branky nedal gólmanovi šanci. Vrána letěl vzduchem marně.

Stejným způsobem se domácí kapitán trefil i po přestávce a rázem vystřelil Sedlčanům další tři body. „Hanuš se trefil dvakrát ze standardky, zpoza šestnáctky a dvakrát krásně přes zeď téměř do šibenice, čímž jsme si pomohli. Oba dva krásné góly blbě chytatelné. V zápase jsme si vytvořili tři, čtyři tutové šance, které jsme neproměnili a mohli jsme míz zápas ještě lehčí. Jsme rádi, že se utkání povedlo výsledkově,“ řekl střídající Lukáš Brotánek, který nastoupil na poslední minuty duelu.

Sedlčany – Mnichovo Hradiště 2:1 (1:1)

Branky: 36. a 63. Hanuš – 27. Sedláček. ŽK: 1:2. Rozhodčí: Svoboda – Sandev, Pejša. Diváci: 182.

Sedlčany: Dřevojan – Hofman, Plesl, Novotný, Repetný – Kouklík (78. Brotánek), Kdolský (73. Habart), Hanuš, Sirotek, Říha (90. Krůta) – Štemberk (89. Chlasták).