Nejlepší střelci podzimu jsou s 11 góly hned tři – Miroslav Slepička (Spartak Příbram), Matěj Peterka (Sokoleč) a Miroslav Novák (Hřebeč). O post nejlepšího brankáře se dělí Lukáš Jíra (Horky) a Václav Drážek (Nespeky), oba vychytali po šesti nulách.
Nejvíc minut, celkem 1408, strávili na hřišti Tadeáš Nikrmajer a Václav Drážek z Nespek. Nejostřejším fotbalistou byl s deseti žlutými kartami na kontě Tomáš Lhotka (Beroun), nejdrsnějším týmem je pak Hřebeč, jejíž hráči viděli sedm červených karet.
Z nejvyššího vítězství v soutěži se radoval Spartak Příbram, který ve třináctém kole rozdrtil Beroun 7:1. Čtyři stovky fanoušků přišly ve druhém kole na zápas Velim – Horky (0:1), naopak pouhých 40 diváků sledovalo poslední domácí zápas Horek (s Dobříší 0:0).
Podívejte se na kompletní statistiky podzimní části krajského přeboru, které pro vás Deník připravil na dalších stránkách článku.
Načítám tabulku ...
Nejvíce nastřílených gólů
38 – Sokoleč, Hřebeč
37 – Povltavská FA B
36 – Sedlčany
35 – Velim
33 – Spartak Příbram
Nejméně nastřílených gólů
16 – Horky, Doksy, Beroun
18 – Poříčany, Dobříš
25 – Kutná Hora
26 – Tuchlovice, Průhonice
Nejméně inkasovaných gólů
11 – Nespeky
17 - Poříčany
22 – Hřebeč, Velim
23 – Horky
24 – Sokoleč, Tuchlovice
Nejvíce inkasovaných gólů
39 – Průhonice
37 – Doksy, Spartak Příbram
33 – Sedlčany
32 – Kutná Hora
30 – Povltavská FA B, Dobříš
Nejlepší střelci
11 - Miroslav Novák (Hřebeč), Miroslav Slepička (Spartak Příbram), Matěj Peterka (Sokoleč)
10 - David Snop (Sokoleč), Jan Jícha (Velim)
9 - Jakub Radačovský (Mnichovo Hradiště)
8 - Petr Nerad (Povltavská FA B), Jakub Jaroš (Tuchlovice), Petr Haas (Sedlčany), Dominik Košek Mnichovo Hradiště)
Brankáři s nulou
6 - Lukáš Jíra (Horky), Václav Drážek (Nespeky)
5 - Petr Malý (Kutná Hora), Michal Drápela (Velim)
4 - Tomáš Vymazal (Poříčany)
3 - Josef Švarc (Doksy), Jiří Gabriel (Sokoleč)
2 - Petr Pelc (Beroun), Martin Vrána (Mnichovo Hradiště), Jiří Zajíček (Hřebeč), Peter Tarr (Sokoleč), Pavel Šebek (Beroun), Lukáš Skalák (Tuchlovice)
1 - Martin Holan (Spartak Příbram), Martin Šimek (Tuchlovice), Filip Dřevojan (Sedlčany), Dominik Grégr (Povltavská FA B), Aleš Kohout (Mnichovo Hradiště), Petr Kabele (Hřebeč), Lukáš Vašák (Dobříš)
Červené karty
7 – Hřebeč
4 – Mnichovo Hradiště
3 – Tuchlovice, Poříčany, Beroun
2 – Velim, Sedlčany, Spartak Příbram
1 – Sokoleč, Nespeky, Povltavská FA, Kutná Hora, Doksy
0 – Dobříš, Horky, Průhonice
Nejtrestanější hráči - ČK
2 – Josef Pinkas (Hřebeč), Petr Haas (Sedlčany), Tomáš Nosek (Tuchlovice), Tomáš Lukič (Hřebeč)
1 – Michal Kohout (Poříčany), Ondřej Knobloch (Mn. Hradiště), Jiří Zajíček (Mn. Hradiště), Václav Kuba (Sp. Příbram), Jiří Počta (Beroun), Matěj Pařízek (Hřebeč), Zdeněk Prokůpek (Kutná Hora), Ondřej Vokřál (Velim), Tomáš Jeník (Sp. Příbram), Jakub Podaný (Hřebeč), Filip Kořínek (Mn. Hradiště), Jakub Jaroš (Tuchlovice), Dominik Tarhaj (Beroun), Radek Fink (Sokoleč), Daniel Poslední (Beroun), Adam Řehák (Poříčany), Michal Geissler (Mn. Hradiště), Jan Makovský (Poříčany), Lukáš Hronek (Nespeky), Jiří Petrů (Velim), Martin Samek (Doksy), Martin Dolejš (Hřebeč), Petr Nerad (Povltavská FA B)
Nejtrestanější hráči - ŽK
10 – Tomáš Lhotka (Beroun)
8 – Lukáš Šindelář (Velim), Ondřej Puchmajer (Dobříš)
7 – Ondřej Macek (Horky), Jan Jícha (Velim), Miroslav Novák (Hřebeč), Lukáš Marek (Kutná Hora), Petr Nerad (Povltavská FA B)
6 – Jindřich Neumann (Povltavská FA B), Radislav Neumann (Doksy), Jakub Nekvinda (Kutná Hora), František Sedláček (Tuchlovice), Jan Šrain (Dobříš), Štěpán Urban (Poříčany)
Nejvíc odehraných minut
1408 – Tadeáš Nikrmajer (Nespeky), Václav Drážek (Nespeky)
1405 – Tomáš Michálek (Velim), Lukáš Vašák (Dobříš), Jiří Petrů (Velim)
1404 – Tomáš Bím (Poříčany)
1402 – Petr Duchoň (Tuchlovice), Ondřej Puchmajer (Dobříš), Matěj Matoušek (Povltavská FA B)
1401 – Bedřich Franc (Kutná Hora)
1400 – Tomáš Skokan (Sokoleč)
Nejvyšší vítězství
7:1 – Spartak Příbram – Beroun
7:2 – Průhonice – Kutná Hora
5:1 – Hřebeč – Beroun, Hřebeč – Kutná Hora
4:0 – Tuchlovice – Doksy, Velim – Kutná Hora, Velim – Průhonice, Horky – Doksy, Hřebeč – Dobříš, Nespeky – Beroun, Doksy – Spartak Příbram, Velim – Dobříš, Nespeky – Sedlčany, Hřebeč – Doksy, Mn. Hradiště - Tuchlovice
Zápasy s nejvyšší návštěvou diváků
400 – Velim – Horky
364 – Sokoleč – Poříčany
350 – Velim - Sokoleč
340 – Sedlčany - Dobříš
325 – Sedlčany - Poříčany
320 – Sokoleč – Průhonice
315 – Poříčany - Horky
310 – Mn. Hradiště - Horky
306 – Spartak Příbram - Sedlčany
Zápasy s nejnižší návštěvou diváků
40 – Horky - Dobříš
47 – Povltavská FA B – Poříčany
50 – Nespeky – Mn. Hradiště, Beroun – Průhonice, Povltavská FA B – Tuchlovice, Hřebeč – Velim
51 – Horky - Průhonice
55 – Horky – Kutná Hora
60 – Beroun - Velim
62 – Nespeky – Beroun