VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Okresy

10.11.2018

Kam na fotbal: Magnetem víkendu souboj Luhů a rezervy Spartaku Příbram

Příbramsko - Předposlední kolo okresních fotbalových soutěží je tady. Kam vyrazíte?

6.11.2018

Sázka na zkušenost se vyplácí

Podlesí/Nová Ves p. Pleší - S týmem Nové Vsi pod Pleší zažívali úspěchy v krajských soutěžích i divizi. Pak ale z klubu odešli, aby se od od jarní části minulé sezony pomalu, ale jistě vraceli domů a pomohli klubu v těžkých časech. Nyní se ukazuje, že sázka na zkušené a především osvědčené hráče se vyplácí.

4.11.2018

Výsledky okresních fotbalových soutěží

Příbramsko - Podívejte se na přehled všech víkendových výsledků, které přinesly zápasy okresních fotbalových soutěží.

30.10.2018

Csaplárova past? Béčko Podlesí ztratilo vyšší náskok

Příbram – Současný trenér 1. FK Příbram Josef Csaplár kdysi prohlásil, že nejhorší vedení v poločase je 2:0. Od té doby je takový moment ukryt v pojmu Csaplárova past.

28.10.2018

Výsledky okresních fotbalových soutěží z víkendu 27. a 28. října

Příbramsko - Podívejte se na přehled výsledků všech zápasů okresních fotbalových soutěží, které se hrály o víkendu 27. a 28. října na Příbramsku.

23.10.2018

Pičín neudržel vedení a derby patří Rosovicím

Pičín /FOTOGALERIE/ – Říká se, že derby nemá favorita. To víkendové mezi Pičínem a Rosovicemi, které nabídl okresní přebor, ale mělo. 

21.10.2018

Výsledky okresních fotbalových soutěží

Příbramsko - Podívejte se na výsledky všech víkendových zápasů okresních fotbalových soutěží.

16.10.2018

Dublovicím stačil na otočku a tři body poločas

Sedlčany – Před utkáním osmého kola okresního přeboru dělil domácí sedlčanské céčko a hostující Dublovice pouhý jeden jediný bod ve prospěch domácích, kteří byli před zápasem v tabulce sedmí, kdežto jejich soupeř devátý. Zápas tedy neměl jasného favorita a očekával se vyrovnaný souboj, v němž nakonec ukořistili všechny tři body fotbalisté Dublovic, kteří si je zajistili čtyřmi góly ve druhém poločase.

13.10.2018

Výsledky okresních fotbalových soutěží z víkendu 13. a 14. října

Příbramsko - Podívejte se na sobotní výsledky, které se zrodily v zápasech okresních fotbalových soutěží.

12.10.2018

Kam na fotbal: Největším tahákem duel Rosovic a Třebska

Příbramsko - Okresní fotbalové soutěže čeká osmé kolo. Podívejte se, jaké zápasy můžete navštívit.

12.10.2018

Libice zářila a nejen výsledkem. Pomohla nemocnému kapitánovi

Libice nad Cidlinou - Na Nymbursku hostil domácí tým Libice nad Cidlinou ve fotbalové III. třídě Tatce a zápas to nebyl ledajaký. Klub se totiž rozhodl uspořádat pomocnou sbírku, jejíž výtěžek s vybraným dobrovolným vstupným odeslal kapitánovi české sledge hokejové reprezentace Zdeňkovi Šafránkovi z Pátku u Poděbrad. Částka mu pomůže v jeho léčbě a boji s vážnými zdravotními komplikacemi po úrazu.

12.10.2018

Coerver vyzkoušeli zatím trenéři na Nymbursku. Přibudou i další?

Nymburk - Okresní fotbalový svaz Nymburk umožnil okresním mládežnickým trenérům další rozvoj v jejich vzdělání, když jim v rámci školení předvedl v praxi světově uznávanou fotbalovou školu COERVER®COACHING.

9.10.2018

Pičín srazil do kolen hattrick Aleše Bábíčka

Pičín - Zajímavou okresní podívanou viděli diváci v Pičíně, kam v rámci sedmého kola okresního přeboru přijela rezerva Spartaku Příbram, posílena mimo jiné o kanonýra A mužstva Aleše Bábíčka. Právě příbramský střelec byl spolu s pičínským Václavem Blahovcem ústřední postavou zápasu.

6.10.2018

Výsledky okresních fotbalových soutěží

Příbramsko – Podívejte se na přehled všech výsledků okresních fotbalových soutěží.

6.10.2018

Kam na fotbal: Béčko Nového Knína přivítá v derby Prostřední Lhotu

Příbramsko - Okresní fotbalové soutěže čeká sedmé kolo. Podívejte se, jaké zápasy můžete navštívit.

2.10.2018

Bohutín loupil pod Pleší a dostal se do čela tabulky

Nová Ves pod Pleší - Šlágrem šestého dílu okresního přeboru bylo jednoznačně střetnutí vedoucí Nové Vsi pod Pleší a třetího Bohutína. Lépe si počínali hosté, kteří díky dvougólovým střelcům Zdeňku Buchovi a Petru Petříkovi zvítězili 4:2, uštědřili dosavadnímu suverénovi první porážku v sezoně a díky tomu ho vystřídali na čele tabulky.

25.9.2018

Krásnou přestřelku ovládl Bohutín

Bohutín - Parádní představení, které nabídlo celkem jedenáct branek, sehráli o uplynulém víkendu hráči Bohutína a béčka Spartaku Příbram v rámci pátého kola okresního přeboru. Šťastnější odcházeli domácí, kteří především díky skvělému střeleckému výkonu Petra Petříka, jenž zatížil spartakovské konto čtyřmi góly, zvítězili 7:4.

AKTUALIZOVÁNO
22.9.2018

Výsledky okresních fotbalových soutěží

Příbramsko – Podívejte se výsledky pátého kola okresních fotbalových soutěží.

22.9.2018

Kam na fotbal: Do Bohutína míří rezerva Spartaku

Příbramsko - Okresní fotbalové soutěže čeká páté kolo. Podívejte se, jaké zápasy můžete navštívit.

18.9.2018

Bratři Nelibové připravili nováčkovi z Třebska první porážku v sezoně

Podlesí – Nováček okresního přeboru z Třebska poznal o uplynulém víkendu poprvé v sezoně hořkost porážky. Na domácí půdě se o to postarali hráči rezervního týmu Podlesí, respektive bratři Nelibové, kteří se rovným dílem podělili o jediné dvě branky zápasu.

18.9.2018

Výsledky okresních fotbalových soutěží

Příbramsko – Okresní fotbalové soutěže na Příbramsku mají za sebou čtvrté letošní pokračování. Šlágrem okresního přeboru bylo střetnutí Trhových Dušníků a Bohutína, které zvládli lépe domácí, když zvítězili 2:1. Jaké další výsledky se o uplynulém víkendu zrodily nejen v okresním převoru, ale i dalších soutěžích, se podívejte v našem kompletním přehledu.

13.9.2018

Šlágr zvládly Rosovice! Odpor Luhů zlomily v závěru

Rosovice – Šlágrem okresního přeboru bylo utkání, ve kterém se střely Rosovice a Luhy. Souboj velkých rivalů vyzněl lépe pro domácí, kteří zvítězili 4:2. Hvězdou zápasu se stal rosovický záložník Matěj Vondra, který přispěl k vítězství dvěma góly.

11.9.2018

Výsledky okresních fotbalových soutěží

Příbramsko – Okresní fotbalové soutěže na Příbramsku mají za sebou třetí letošní pokračování. V okresním přeboru jsou i po něm stále ještě čtyři týmy se stoprocentním bodovým ziskem Bohutín, Třebsko, Nová Ves pod Pleší a Trhové Dušníky. Jaké výsledky se ve třetí kole ročníku 2018/2019 zrodily, se podívejte v našem kompletním přehledu.

8.9.2018

Kam na fotbal: Ve šlágru okresního přeboru se střetnou Rosovice a Luhy

Příbramsko - Přinášíme vám tipy, kam se o víkendu vydat za kulatým míčem.

7.9.2018

Jan Hulínek uveden do síně slávy

Příbram – Síň slávy fotbalového Spartaku Příbram se při nedávných oslavách 124. výročí od založení klubu rozrostla o dalšího člena, v pořadí již devatenáctého. Stal se jím Jan Hulínek, který byl do síně uveden in memoriam.

6.9.2018

Okresní pohár: Hřiměždice překvapily favorita

Příbramsko – Okresní pohár ve středu pokračoval čtyřmi duely 2. kola.

4.9.2018

Buch stačil na Kosovu Horu úplně sám

Kosova Hora – Zápas jednoho muže. Tak by se dal označit sobotní duel okresního přeboru, ve kterém Kosova Hora přivítala Bohutín. Jeho hlavní postavou byl hostující záložník Zdeněk Buch, který hattrickem sám zařídil vítězství svého týmu 3:0.

1.9.2018

Výsledky okresních fotbalových soutěží

Příbramsko - Okresní fotbalové soutěže mají o tomto víkendu na programu své druhé pokračování. Podívejte se na přehled všech dosud známých výsledků.

30.8.2018

Šlágr kola plný emocí! Kouč Luhů Pavel Pilík cítí po prohře křivdu

Nová Ves pod Pleší – Los úvodního kola okresního přeboru svedl dohromady dva ambiciózní celky, které by se chtěly pohybovat v popředí tabulky. Souboj Nové Vsi pod Pleší a Luhů nabídl nejen zajímavou podívanou, ale i spoustu emocí, které přineslo vyloučení hostujícího Krůty a neuznaná branka hostů, i proto nakonec Nová Ves v zápase zvítězila 3:0.

28.8.2018

Fotbalisté přeladí na pohár

Rakovnicko – Do úvodního kola AGRO CS Poháru Středočeského krajského fotbalového svazu zasáhne i několik okresních celků.

27.8.2018

Řepka znovu v akci. S kapitánskou páskou vyběhl ve čtvrté třídě

Praha-východ - Na tři stovky diváků za klandrem, mezi nimi i televizní šťáby… Jindy tuctový zápas úvodního kola čtvrté třídy na Praze-východ vzbudil nebývalý zájem. Důvod? Na trávník v Záluží nedaleko Čelákovic vyběhl v sestavě tamní obnovené jedenáctky hrající pod hlavičkou SK Panthers i Tomáš Řepka (44).

AKTUALIZOVÁNO
26.8.2018

Výsledky okresních fotbalových soutěží

Příbramsko – Okresní fotbalové soutěže na Příbramsku mají za sebou první kolo, které nabídlo několik zajímavých výsledků. Za zmínku stojí například vítězství nováčka okresního přeboru z Třebska, který doma porazil Pičín 5:2 a po prvním kole se usadil na čelo soutěže. Nejvyšší vítězství víkendu si připsali fotbalisté z Kamýka nad Vltavou, kteří v zápase III. třídy skupiny A rozstříleli Prostřední Lhotu 9:2. Jaké další výsledky se v úvodním kole ročníku 2018/2019 zrodily, se podívejte v našem kompletním přehledu.

22.8.2018

Obecnice hostila Junior Cup

Obecnice /FOTOGALERIE/ – O uplynulém víkendu se v Obecnici uskutečnil pátý ročník fotbalového Junior Cupu, určeného pro mládežnické kategorie.

20.8.2018

Překvapení na úvod! Obhájce pohárového prvenství skončil

Příbramsko – Týden před startem okresních fotbalových soutěží bylo na programu první kolo okresního poháru. Hned první soupeř trochu překvapivě vystavil stopku poslednímu vítězi, rezervnímu týmu Podlesí, který nestačil na Zduchovice, jenž v domácím prostředí zvítězily 4:1. Podívejte se i na přehled ostatních výsledků, které úvodní kolo přineslo.

16.8.2018

Pod Pleší vítají staronové tváře. Dotáhnou tým k postupu?

Nová Ves pod Pleší – Ještě před pěti lety se drželi na špici fotbalové divize a bojovali o postup do ČFL. Fotbalisté Nové Vsi pod Pleší byli dokonce farmou 1. FK Příbram a vše vypadalo růžově. Pak ale začal pozvolný pád, až do okresního přeboru, který čeká klub i v letošní sezoně.

24.7.2018

Proběhl losovací aktiv okresních fotbalových soutěží

Příbramsko – V pátek 20. července proběhl v Luhách losovací aktiv nové sezony okresních fotbalových soutěží. Podívejte se na rozlosování úvodního kola soutěží dospělých pro ročník 2018/2019, které je na programu o víkendu 25. a 26. srpna.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 15 12 1 2 37:11 37
2. FC Viktoria Plzeň 15 11 2 2 22:13 35
3. AC Sparta Praha 15 9 3 3 28:12 30
4. FK Jablonec 15 9 2 4 33:14 29
5. FC Baník Ostrava 15 8 3 4 21:12 27
6. FC Fastav Zlín 15 8 3 4 22:14 27
7. FC Slovan Liberec 15 6 5 4 15:13 23
8. FK Mladá Boleslav 15 5 3 7 28:30 18
9. SFC Opava 15 5 2 8 20:23 17
10. FK Teplice 15 4 4 7 17:23 16
11. Bohemians Praha 1905 15 4 4 7 16:23 16
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT