Béčko Podlesí chtělo v utkání odčinit debakl 7:1, který utrpělo v minulém kole na hřišti Bohutína. „Byl to náš hlavní cíl. Navíc rádi bychom z našeho hřiště udělali nedobytnou tvrz,“ přiznal kouč Marek Branžovský, pro kterého se jednalo o velmi pikantní duel, jelikož Třebsko ještě před dvěma lety trénoval.

Utkání nabídlo velkou taktickou bitvu a šancí tak bylo jako šafránu. „I díky mně se oba týmy velmi dobře znají a nemají se čím překvapit. Tomu odpovídal i průběh zápasu a bylo už předem jasné, že rozhodne první branka,“ věděl Branžovský.

Po bezbrankovém prvním poločase přišla změna skóre v 65. minutě, kdy se k volnému přímému kopu postavil Vladimír Neliba, zakroutil míč na stranu brankáře a poprvé rozvlnil síť. Opravdu se jednalo u rozhodující moment utkání. Hostujícím útočníkům tentokrát zvlhl střelecký prach a odpovědět nedokázali. Naopak v poslední minutě si na rohový kop Vladimíra Neliby naskočil jeho bratr Jan a druhým gólem dal definitivní razítko na tři body pro béčko Podlesí.

Do Příbrami by měl v dresu Blanenska dorazit i Jan Minx.