Dublovice byly povzbuzené, že minulý víkend jako první obraly první Bohutín. Veselou náladu jim ale sebralo Třebsko, které je doma převálcovalo 5:1. Dvakrát se trefil Nevěčný a Kaňa dorazil hosty po přestávce hattrickem. „Oni na nás nastoupili ve složení, ve kterém jsou dobří. Po zodpovědném výkonu jsme ale dali gól, nějaké šance jsme nedali. Soupeř následně vyrovnal z ničeho, naštěstí jsme dali na 2:1 a druhou půli si pohlídali a k ničemu je nepustili, mínil za domácí záložník Jakub Horáček.

Po předchozím klopýtnutí zabral doma Bohutín, který zcela suverénně ovládl šlágr kola. V souboji prvního s druhým porazil Nový Knín vysoko 5:0 a upevnil si vedoucí příčku. „Asi jsem čekal od Nového Knína trošku víc, jelikož byl přeci jenom na druhém místě a vždy se s ním nějakým způsobem trápíme. Teď mi přišlo, že byl nějaký oslabený. Nevím, jestli mu chyběli hráči, ale nebyl to ten Knín, který jsem znal,“ přemítal kapitán Litavanu a autor prví branky Marek Binar.

Nová Ves pod Pleší tentokrát doma přejela rezervu Sedlčan.
Video, foto: První výhra Petrovic. Nová Ves rozdrtila Sedlčany

Zaváhání Bohutína využila Stará Huť, která se díky výhře nad Luhy vyšvihla už na druhé místo. “Ony jsou velmi nepříjemným a těžkým soupeřem, proti kterému se nám dosud výsledkově příliš nedařilo. Ač výsledek vypadá na první pohled jednoznačně, ani tentokrát se naše vítězství nerodilo úplně lehce. Pro vývoj bylo důležité, že jsme soupeře předčili v nasazení a zdravé agresivitě. V prvním poločase jsme díky tomu měli utkání pod kontrolou a dostali se do zaslouženého vedení. Zpočátku druhého poločasu si však soupeř vytvořil tlak a několik příležitostí, při kterých nás podržel gólman. Poté jsme se herně opět zvedli, zásluhou druhého gólu dostali zápas znovu pod kontrolu a v závěru přidali ještě definitivní razítko na další cenné vítězství, které nás posunulo na druhé místo tabulky,” těšilo Pavla Hrušku.

„Věděli jsme, že nás v Huti čeká těžké utkání. Soupeř hraje důrazný a fyzicky náročný fotbal. Jeli jsme do Hutě po dvou porážkách, proto jsme chtěli vyhrát o to víc. Bohužel, v prvním poločase jsme nedokázali vyprodukovat ani jednu šanci a soupeře vůbec neohrozili. Druhý poločas jsme začali kombinovat po stranách hřiště a vybudovali si pár slibných šancí, bohužel bez gólu. Navíc nás soupeř potrestal za hrubé chyby v obraně a výsledek 3:0 byl zcela zasloužený," komentoval utkání útočník Luhů Jan David. Nejvyšší výhru kola zaznamenaly Daleké Dušníky, které i přes brzké vyloučení brankáře Matěje Slunečka porazily nováčka ze Zduchovic vysoko 7:1. Jince v přestřelce přetlačily rezervu Podlesí 4:3.

Trenér Erik Šlechta skončil na lavičce Tochovic. Bude působit už jen u mládeže ve Vyšehradě.
Konec Šlechty zasáhl kapitána. Černý k výměně koučů: Tým potřeboval impuls

V jedenáctém kole se urodily i dvě remízy. Spartak hrál doma 1:1 s Trhovými Dušníky. „Před zápasem jsem si říkal, že bychom mohli urvat tři body. Podle toho, jak probíhal a vzhledem k tomu, že Trhové Dušníky jsou opravdu dobří fotbalisté, tak remíza je spravedlivá. Obě mužstva hrála dobrý fotbal. Bod beru s kvalitním soupeřem,“ uznal kouč Příbrami Martin Drašnar.

Stejný výsledek se uhrál v Rožmitálu pod Třemšínem, kam zajížděla Březnice. Hosté ale byli s jedním bodem spíš zklamáni. „Bod bereme jako ztrátu, měli jsme vyhrát, protože jsme měli víc šancí než soupeř, akorát jsme je neproměnili. Dostali jsme jeden gól. Kromě něho neměli nic,“ hlesl Ondřej Matějka.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...