Poločasové vedení 3:1 přišlo vniveč. Luhy si sice vytvořily slibnou výchozí pozici za třemi, Dublovice ale předvedly obrat, na který asi jen tak nezapomenou. Za 45 minut totiž překlopily utkání z 1:3 na 6:3 ve svůj prospěch a domácí celek se jen zmohl na závěrečnou úpravu skóre.

Ve čtvrtém kole okresního přeboru se ale dařilo hostům náramně. Vyjma Dublovic zvítězilo i béčko Podlesí, jež získalo první tři body v sezoně, či Jince a Nový Knín. Proti němu se trefil opět v dresu Březnice Ondřej Matějka, jenž přišel z Tochovic, ale ani jeho gól na body dostačil. „Nám už došly pak síly,“ smutnil autor domácího celku. I proto hosté dali čtvrt hodiny před koncem rozhodující trefu.

S čistým kontem uspěl podle mnohých účastníků největší favorit na postup, Bohutín. Litavan se musel poprvé obejít bez potrestaného Marka Binara, který byl alespoň v realizačním týmu. S Hutí jsme odehráli těžký zápas. Už když jsme tady hráli v minulé sezoně a vyhráli, tak se jednalo o obtížného a nepříjemného soupeře,“ řekl Binar. Favorit si tak hodně cení tří získaných bodů.

Naopak lehce zklamané bylo Třebsko, které uhrálo proti nováčkovi ze Zduchovic jen bod, když muselo dotahovat dvoubrankové manko na konečných 2:2. „Góly jsme jim v podstatě darovali a padly po našich chybách,“ poznamenal trenér hostů František Lédl.

Jediným celkem, který se mohl radovat doma z vítězství, se stal Spartak Příbram B, jenž stejně jako na jaře porazil doma Daleké Dušníky. Nicméně se na výhru hodně nadřel, protože ho zachránil až dvěma góly v závěru Rotter. „Narazili jsme na výborného soupeře, kterého jsme dobývali. Bohužel jsme inkasovali. Po změně stran jsme ještě víc zatlačili, na hřiště dali dorostence a nakonec jsme utkání urvali. Pochvala celému týmu za trpělivost,“ poznamenal trenér domácího týmu Martin Drašnar.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...