Osmé kolo začalo právě v Luhách. Domácí na poslední chvíli před uzávěrkou přestupů přivedli zpět postrach okresu Davida Bohuňka, který se při svém návratu uvedl jednak dvěma góly, ale také vybojovanou penaltou. Především díky němu sparťané nakonec doma porazili Jince 3:2. „Vůbec jsme nechytili začátek. Strašně brzy jsme prohrávali, jinak bych řekl, že jsme byli lepší tým a první poločas jsme měli víc šancí. Druhá půle už byla bojovnější s možnostmi na obou stranách. Jince zaspaly při rohu, který nezachytili, díky čemuž jsme vyhráli,“ uvedl navrátilec do domácí sestavy.

Spartak ovládl souboj na předních patrech tabulky, když doma zvládl přehrát Starou Huť, která letos zatím předvádí sympatické výkony, nicméně v Příbrami od 17. minuty zaostávala po proměněné penaltě Rottera. V sestavě domácích zažil velkou premiéru teprve 16letý brankář Pavel Packert, jenž se předvedl a hned v prvním zápase mezi dospělými zapsal výhru. „Pro něj se jednalo o velký skok, nicméně zachytal výborně. Gól dostal až na konci,“ chválil ho kouč Martin Drašnar. „Z naší strany dobrý a odmakaný zápas. Na to, jak se sestava skládala v sobotu odpoledne, tak dopadl dobře,“ dodal vzápětí.

Z posledního místa se odrazil Rožmitál pod Třemšínem, který zabral a na půdě nováčka ze Zduchovic zvítězil jednoznačně 4:0. O výhře ale rozhodl až čtyřmi góly po přestávce. Na dno tabulky klesly Daleké Dušníky, jež v týdnu přišly o Pavla Krásu. Už bez něj ale usilovaly na hřišti Dublovic alespoň o bod, avšak výhru domácím vystřelil v závěru Janoušek.

„Úplně jsme přestali hrát ve druhé půli. Přibližně v 60. minutě jsme úplně odpadli a nakonec jsme byli rádi, že jsme dali s vypětím všech sil ušmudlaný gól na 3:2. Oni měli víc šancí než my, ale my jsme toho víc proměnili,“ uvedl domácí útočník Jaroslav Lomoz.

Po totálním výbuchu proti Spartaku se podařilo zabrat Třebsku, které si spravilo chuť v Trhových Dušníkách. Ačkoliv o přestávce prohrávalo 0:1, tak se mu podařilo po přestávce skóre otočit a Nevěčný dokonal obrat v 89. minutě. „V prvním poločase jsme měli dát pět gólů. Šli jsme třikrát sami, tyčku jsme dali a oni vedli 1:0. Pak jsme naštěstí zápas otočili. Tři body jsou zlaté, jinak bychom byli poslední,“ oddechl si vedoucí týmu Jiří Funk.

Velkou kanonádu předvedl lídr z Bohutína na trávníku Březnice. Domácí zpráskal sedmi góly a dál suverénně vládne tabulce. Hattrickem se blýskl Mora. „Tady se už ukazuje, že jsme kvalitní mančaft a zápasy si můžeme prohrát jen sami. S tímhle kádrem je radost hrát,“ pochvaloval si kapitán Marek Binar, který sám proměnil penaltu.

O gól víc než Mora dal Jan Hyspecký v dresu rezervy Podlesí. Kobohutě prohrávaly v Novém Kníně už 1:3, pak ale začal řádit jejich střelec a hosté za půl hodiny vedli už 5:3 a odvezli si domů všechny body. „Čtyři góly, to byl jeho den. Jeho výkon vyčnívá, nicméně celý tým předvedl parádní výkon. Určitě bojovný a těžký zápas, avšak fotbalový. Hezké utkání,“ liboval si vedoucí týmu Petr Hodermarský.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...