To byla kanonáda a pořádná! Už v průběhu prvního poločasu bylo jasno, že se Bohutín stane vítězem Superpoháru. Po 45 minutách svítil na ukazateli skóre jednoznačný stav 7:0. Litavanu navíc scházel elitní střelec Petr Petřík. Domácí se ale obešli i bez něj.

„Přišlo pár nových kluků, kteří zapadli do týmu takovým stylem, že jsme dokázali Petrovice přejet takovým způsobem. Nicméně soupeř nepřijel v nejsilnější sestavě, protože mu chyběl jejich útočník a k tomu další tři, čtyři hráči,“ komentoval kapitán Bohutína Marek Binar.

Finální skóre nakonec bylo 9:1. O sedm gólů Litavanu se postaralo duo Mora-Říha. Prvně jmenovaný se stal jednou z nových tváří Bohutína v letní přestávce a hned na úvod zapsal čtyři góly, jeho kolega pak přidal hattrick. „Díky posilám se kádr o to víc zdokonalil a zlepšil. „Když už jsme takhle posílili, tak jsme jim to chtěli vrátit s tím, že uzmeme alespoň jeden z těch pohárů,“ pochvaloval si lídr vítězného celku.

Ziskem okresního superpoháru ale lov trofejí v této sezoně pro Bohutín nekončí, naopak. Díky několika posilám si chce Litavan jít za postupem do I. B třídy a zkusit si jí a rozhodně odmítá opakovat situaci z posledního ročníku, kdy zůstal o kousek za vítěznými Petrovicemi, i když Binar přiznává, že si šly za postupem víc. Nyní by měla přijít řada na Bohutín.

Bohutín – Petrovice 9:1 (7:0)

Branky: 26., 30., 37. a 41. Mora, 13., 33. a 88. Říha, 43. Bartoš, 85. Jezbera – 70. Bílek. ŽK: 2:2. Rozhodčí: Karas – Veselý, Voslář. Diváci: 115.