SOBOTA

• Fortuna ČFL: 10:15 Zbuzany – Mladá Boleslav B.

• Fortuna divize: 10:15 Kladno – Souš, Neratovice – Louny, Brandýs n. L. – Ostrov, Kolín – Horky n. J., Libiš – Ostrá, 16:00 Dobříš – Tn Rakovník.

• Ondrášovka KP: 10:15 Hřebeč – Tuchlovice, 10:30 Komárov – Nové Strašecí, 16:00 Kosoř – Dobrovice, Vlašim B – Lysá n. L., Boh. Poděbrady – Lhota, Nespeky – Klíčany, Hvozdnice – Poříčí, Velim – Kosmonosy.

• Sport invest I. A: 10:15 FC Mělník – Pš. Mělník, 10:30 Vestec – Chlumec, Sp. Příbram – Doksy, Luštěnice – Č. Brod B, Rožmitál p. Tř. – Petrovice, 11:00 Votice – Nelahozeves, 16:00 Jíloviště – Libušín, Klecany – Sedlec-Prčice, V. Dobrá – SK Rakovník B, D. Bousov – Záryby, Pěčice – Sokoleč, Rejšice – Hlízov, Jesenice – Čáslav B, Průhonice – Čelákovice, Králův Dvůr B – Milín, Černolice – Loděnice.

• Fumby I. B: 10:15 Tn Rakovník B – Rudná, Kralupy 1901 – Milovice, Sn Poděbrady – Vrdy, Vyžlovka – Teplýšovice, Kunice – Říčany, 16:00 Lány – Unhošť, Velké Přítočno – Lubná, Klobuky – Slaný B, Lužec – Bakov n. J., Chotětov – Holubice, Libčice – Kosmonosy B, Vysoká – Škvorec, Byšice – Hovorčovice, Bílé Podolí – Ostrá B, Liblice – Pátek, Tři Dvory – Býchory, Jevany – Sázava, Jílové – Olbramovice, Zruč n. S. – Mnichovice, Zvole – Kondrac.

• Okresní přebor: 14.30 Kovohutě Podlesí – Sedlčany C, 16.30 Jince – Dublovice, Nový Knín – Bohutín, Rosovice – Kosova Hora, Luhy – Trhové Dušníky.

• III. třída A: 16.30 Stará Huť – Drahlín, Hvožďany – Pičín, Zduchovice – Daleké Dušníky.

• III. třída B: 16.30 Prostřední Lhota – Nečín, Hřiměždice – Velká Lečice, Obory – Nová Ves p. Pleší B, Petrovice B – Kamýk n. Vltavou.

• IV. třída A: 13.30 Jince – Sedlice, 14.00 Třebsko B – Tochovice B.

• IV. třída B: 16.30 Přestavlky – Vysoký Chlumec, Klučenice – Krásná Hora B.

NEDĚLE

• F:NL: 16:30 Vlašim – Třinec.

• Fortuna ČFL: 16:00 SK Rakovník – Karlovy Vary, Zápy – Ústí nad Orlicí.

• Fortuna divize: 14:30 Čáslav – Vysoké Mýto, 16:00 Benátky n. J. – Dvůr Králové.

• Sport invest I. A: 10:30 Podlesí – Tochovice, 16:00 Mníšek p. Br. – Zdice, Mnichovo Hradiště – Divišov.

• Fumby I. B: 10:15 Nová Ves p. Pl. – Cerhovice, 16:00 Braškov – Jedomělice, Hostouň B – Družec, Zavidov – Vinařice, Úvaly – Stará Boleslav, Kněžice – Městec Králové, Sadská – Suchdol, Pečky – Semice, Senohraby – Miřetice, Dobříš B – Tlustice, Sedlčany B – Lety, Daleké Dušníky – Jinočany.

• Okresní přebor: 10.30 Březnice – Spartak Příbram B, 16.30 Třebsko – Počepice.

• III. třída A: 10.30 Rosovice B – Věšín, 16.30 Milín B – Láz, Bohutín B – Višňová, Dolní Hbity – Pečice.

• III. třída B: 16.30 Krásná Hora – Borotice, Jesenice – Nový Knín B, Dublovice B – Sedlec-Prčice B.

• IV. třída A: 16.30 Pičín B – Obecnice, Rožmitál p. Třemšínem – Obořiště.

• IV. třída B: 10.15 Hřiměždice B – Nová Ves p. Pleší C, 16.30 Kytín – Kamýk n. Vltavou B.