Nový Knín potvrdil na úvod turnaje roli favorita, když v domácím prostředí porazili Velkou Lečici jasně 7:2, přestože do zápasu nastoupili v kombinovaném složení, které tvořili nejen hráči A mužstva, ale i rezervy a dorostu.

Rozhodující se ukázal být lepší fyzický fond domácích, kteří po herně a téměř i výsledkově vyrovnané první půli (2:1), zlomili svého soka po přestávce. „Dokud hosté stačili se silami, tak zlobili. S postupujícím časem ale narůstal náš tlak, který už byl v závěru trvalý. A skóre utěšeně narůstalo v náš prospěch,“ uvedli Nový Knín na svém webu.

Výhru Ševců režíroval Jiří Stracený, který do sítě Velké Lečice nasázel čtyři góly.

Druhý duel, který se odehrál v neděli na trávníku v Malé Hraštici, nabídl mnohem vyrovnanější a napínavější průběh. Stará Huť v něm hned v úvodu zaskočila před zápasem mírně favorizovanou Novou Ves pod Pleší B a minimálně jednogólový náskok si pak udržovala po celý průběh utkání. Nakonec tak dotáhla zápas k vítězství 4:3, k němuž nejvíce přispěl útočník Adam Žižka, který zatížil konto soupeře dvěma zásahy.

Turnaj pokračuje znovu o víkendu, kdy tentokrát poměří své síly Malá Hraštice s Novým Knínem a Stará Huť s Velkou Lečicí.

Tabulka Korona Cupu
1. Nový Knín 1 1 0 0 7:2 3
2. Stará Huť 1 1 0 0 4:3 3
3. Nová Ves pod Pleší B 1 0 0 1 3:4 0
4. Velká Lečice 1 0 0 1 2:7 0