Rezerva Spartaku se v letošní sezoně trápí. Dosud nasbírala pouze tři body a v tabulce se jí před zápasem patřilo dvanácté místo, což je oproti minulé sezoně, kdy tým bojoval na špici, určitě velké zklamání. Bohutín naopak dokazuje, že již delší dobu patří k okresní elitě a do duelu vstupoval, jako favorit, ze třetího místa.

Lepší začátek ovšem měli hosté, které už po sedmi minutách poslal do vedení Černý. Bohutín se ale zaskočit nenechal, zareagoval velmi rychle a srovnal v 18. minutě díky brance Čížka. O tři minuty později se navíc poprvé do střelecké listiny zapsal pozdější domácí hrdina Petřík a otočil vývoj duelu. Ale za sto dvacet vteřin opět srovnal Hančár. Ovšem byl to opět Petřík, který ve 28. minutě zakončil divokou desetiminutovku třetím gólem a vrátil Bohutínu vedení, které vydrželo až do poločasu.

Po změně stran se začaly dít věci v poslední dvacetiminutovce. Nejprve opět úřadovala dvojice Čížek a Petřík, která svými zásahy zajistila domácím třígólový náskok. Zdálo se být rozhodnuto, jenže hráči Spartaku ukázali nejen fotbalový um, ale i psychickou odolnost a dokázali se vrátit zpět. Blažkův třetí gól dodal naději a Černého proměněná penalta dostala příbramský tým do kontaktu a dala mu reálnou šanci na bodový zisk.

Zbývalo ještě deset minut a hosté ve snaze o vyrovnání vrhli všechny síly do útoku. Jejich snaha však byla neúspěšná. Naopak to byl Bohutín, který v posledních dvou minutách rozhodl. Smetanka dal nejprve spoluhráčům definitivní jistotu tří bodů a po něm ještě pečetil svůj parádní výkon Petřík, který si připsal čtvrtý gól a zakončil sobotní střelecký koncert.