„Je to hodně náročné. Kromě fotbalu chodíme všichni do práce, takže času na odpočinek není mnoho. Určitě se to na nás podepsalo,“ řekl k nabitému programu rosovický kapitán Jan Pinsker, který se spoluhráči nastoupil během týdne ke třetímu zápasu.

Hosté se na hřišti hledali téměř hodinu hry, čehož dokázali domácí dokonale využít. Pomohlo jim určitě i vyloučení Lukáše Korduleho, který byl ze hřiště nucen předčasně odejít už ve 25. minutě poté, co uviděl druhou žlutou kartu.

 Přesilovku dokázal jako první využít sedm minut před přestávkou David Hnízdil. Když navíc v 56. minutě zvýšil Procházka na 2:0, zdálo se být rozhodnuto. „Soupeř podle mého názoru podlehl dojmu, že má vyhráno, že se porazíme sami. Zbytečně se pořád tlačil dopředu, tím pádem jsme měli dostatek prostoru k rychlým protiútokům,“ líčil Pinsker.

Jeden z nich využil už za dvě minuty Tuháček, kterého navíc dvacet minut před koncem napodobil Vondra, čímž smazal rosovické manko a začínalo se od začátku. Hráči Podlesí byli evidentně zaskočeni, zatímco hosté vycítili svou šanci. A nakonec se stalo to, v co už nikdo nevěřil. Rosovice dokázaly zvrátit zápas na svou stranu. Postaral se o v 80. minutě svým druhý gólem v utkání Tuháček. Domácí celek pak o pět minut později definitivně dorazil Pinsker, který završil velký rosovický obrat. „Jsem rád, že jsme se za nepříznivého stavu nevzdali, ani v deseti lidech. Tohle je odměna,“ radoval se střelec poslední branky zápasu.