„Do druhého ročníku jsme do kempu vybírali nejlepší hráče na doporučení jejich klubových trenérů,“ prozradil trenér Miroslav Bodnár, který je Grassroots trenérem mládeže OFS Příbram.

Právě on tak společně s mládežnickými trenéry Spartaku Příbram a 1. FK Příbram vedl tréninkové jednotky. Ty se v dopoledních i odpoledních blocích konaly v areálu fotbalového Spartaku Příbram. Děti (kluci i holky) si rovněž vyzkoušely plážový fotbal a pod dohledem Dany Bodnárové pak pravidelně regenerovaly v místním aquaparku. Každý hráč dostal od Okresního fotbalového svazu na památku tréninkový dres a míč.

„Kvalita tréninků byla na velmi dobré úrovni. Je vidět, že i v malých klubech pracují trenéři skvěle a dokáží vychovávat velmi nadějné hráče. Kluci byli velmi dobří v práci s míčem a jejich nasazení bylo vždy sto procent. Moc se těším na další spolupráci s nimi v okresních výběrech,“ konstatoval Bodnár.

Zástupce OFS Příbram pak těšilo, že se podařilo kemp zcela naplnit, což značí, že na Příbramsku je nejen zájem o fotbal, ale stále se i v menších okresních týmech vychovává řada talentovaných fotbalistů. ,,Jsme rádi, že o kemp byl letos tak velký zájem, děti (kluci i holky) kvalitně potrénovaly, poznaly nové kamarády z jiných klubů a s trenéry doufáme, že se s nimi budeme vídat na dalších akcích v rámci reprezentace okresu,“ uvedl sekretář OFS Příbram Jan Hadraba.