Když se dva perou, třetí se směje. Luhy a Třebsko se utkaly v předposledním kole ve vzájemném souboji, tak utkání skončilo bez branek. Domácí měli sice více ze hry, mnohem větší počet šancí, ale ani jedna z nich neskončila gólem včetně té největší, kdy si Hájek obešel několik soupeřů včetně gólmana a následně míč poslal do tyče. Došlo tak na dělbu bodů, která neudělala radost nikomu.

„Dlouhodobě se potýkáme se střeleckou potencí. Nejsme schopni dát gól, což nás stálo body. Teď jsme tam, kde jsme. Zápas bojovný, jako vždy. Tady se to většinou bouchá. Oni měli víc šancí, naštěstí nás podržel gólman,“ řekl hrající trenér Březnice Tomáš Vaněček. „Z hlediska hry z naší strany hodně povedené utkání. Od Březnice jsem čekal víc, když hraje o záchranu. My jsme chtěli víc vyhrát, měli jsme šance, když ale nedáme gól, tak nemůžeme vyhrát ani se udržet v okresu,“ doplnil za domácí obránce Jan David.

Bezbrankové remízy využilo rázně Třebsko, které deklasovalo Jince na jejich půdě 5:0. „Nevěčný dostal dvakrát balón do lajny, utekl a byly z toho dvě penalty. Dali jsme tři rychlé góly a bylo po zápase. Jince také měly šance, ale nedali je. Kdybychom prohráli, tak bychom sestupovali. Když potvrdíme body v posledním kole, tak se zachráníme,“ uvedl vedoucí týmu hostů Jiří Funk.

Třebsko rázem přeskočilo i Dublovice, které prohrály doma s Trhovými Dušníky a v posledním kole budou muset bodovat na Spartaku. Příbramský celek zvládl šlágr kola v Novém Kníně, a pokud zvládne dohrávku s Podlesím, může pomýšlet na třetí místo.

„V Kníně to není nikdy jednoduché. Tam se jen tak nevyhrává. Teď jsme ale podali dobrý výkon a šli si za vítězstvím. Ve druhém poločase jsme domácí zatlačili, soupeř měl také šance, ale vyhráli jsme my,“ řekl trenér Spartaku Martin Drašnar. Středeční soupeř Příbrami, Podlesí B, prohrál doma s Rožmitálem. Vedoucí dva celky okresu splnily roli favorita. Stará Huť vyhrála v Dalekých Dušníkách a Bohutín si v klidu poradil s posledními Zduchovicemi.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...