Třebsko potřebovalo zažít úspěšný vstup do jara, aby mělo šanci bojovat o záchranu. Hned první úvodní duel s posledními Zduchovicemi tak pro něj bylo hodně důležité. Nakonec ho s přehledem zvládlo 3:0 a přiblížilo se konkurentům před sebou.

„Zduchovice jsme přehráli úplně v pohodě. Ony nic neměly. Kdybychom vedli o poločase 5:0, tak by se nikdo nedivil. Ještě jsme spoustu šancí nedali. Díky bohu, že jsme vstoupili do jara vítězně. Byli jsme lepší,“ uvedl vedoucí týmu Jiří Funk.

Podobně jako Třebsko vstoupil do jara i Rožmitál pod Třemšínem, který uspěl v Jincích a také on se zvedá. Podařilo se mu zatlačit na Trhové Dušníky a Luhy, které schytaly debakl v Dublovicích. Víkendovou nadvládu domácích celků podtrhl i vedoucí Bohutín a také Daleké Dušníky, které doma přehrály rezervu Spartaku.

„Vybrali jsme si špatný den, hlavně naši stopeři. Byli jsme ve velmi dobré sestavě, ale rázem po dvou chybách prohráváme. Pak už jsme utkání nedotáhli. Soupeř hrál dobře, byl nabuzený. Na úvod celkem slušný zápas, ale pro nás se špatným koncem. Je první zápas, nedělám z toho vědu. Něco jsme si vyříkali v kabině a jedeme dál,“ uvedl trenér příbramského celku Martin Drašnar.

V posledním duelu kola mohl doma naplno bodovat i Nový Knín, jenž využil přesilovku a otočil duel s Březnicí. Hosté ale v závěru díky Židovi srovnali a zápas skončil remízou. „Bod bereme. Od šedesáté minuty hráli o deseti. Knín převzal otěže a k ničemu nás nepustil. Ke konci jsme se k něčemu dostali a hned jsme z toho dali gól,“ komentoval utkání za hosty Ondřej Matějka.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...