Do týmu se v úvodu zimní přípravy vrátily dvě staronové tváře. „Po roce a půl oblékne dres našeho klubu znovu Tomáš Moravec. Z dorostu Přední Kopaniny se k nám rovněž vrátil devatenáctiletý David Svatoš,“ konstatoval hrající předseda oddílu Jan Petrák.

Vůbec nejčerstvější změna v kádru je ale na brankářském postu. „Pro jarní část už nepočítáme s brankářem Tomášem Horčicem, proto jsme se v minulý týden domluvili s Milínem na přestupu Martina Hadrbolce, který by měl být mezi tyčemi více než adekvátní náhradou,“ prozradil Petrák, který hodně stál ještě o příchod jednoho hráče. „Měli zájem o Filipa Onderku, který bydlí u nás v Nové Vsi pod Pleší, ale momentálně nastupuje za Černolice, kde se prozatím rozhodl dohrát letošní sezonu, tak uvidíme, co se stane v létě,“ nevzdává se možnosti fotbalistova angažování.

Kromě příchodů ovšem pod Pleší došlo i k odchodům. Kromě brankáře Horčice v klubu skončili ještě další dva hráči. „Lukáš Kábrt odešel z pracovních důvodů na Zlínsko a zkouší štěstí v Nivnice, hrající I. A třídu, kde podstoupil zimní přípravu. Svolení odejít do Staré Huti pak od nás dostal útočník Jan Nožička,“ dodal Petrák.

Lídra okresního přeboru čekají před startem jara ještě dva zápasy. Nadcházející neděli 10. března poslední příprava s Maršovicemi. V sobotu 16. března pak střetnutí okresního poháru proti Bohutínu. První mistrovské utkání odehraje Nová Ves pod Pleší v neděli 24. března v Luhách.