Zduchovice zažili celkem slušný říjen z hlediska bodů. Ač nyní uhrály druhou remízu za sebou, když v Jincích nepadla ani jedna branka, tak spadly na poslední místo. Hlavním důvodem je výhra Rožmitálu pod Třemšínem, který si doma poradil s Dublovicemi. Rázem tak nastala situace, že hned čtyři celky jsou na jedenácti bodech. Spolu s nimi je tam Březnice, která prohrála v Trhových Dušníkách a také Třebsko, jenž doma podlehlo rezervě Podlesí.

Nová Ves doma porazila Černolice
Obrazem: Petrovice ovládly derby. Nová Ves vynulovala Černolice

K vidění byly i dva devítigólové zápasy. Bohutín doma rozstřílel Daleké Dušníky a divoká přestřelka se odehrála ve Staré Huti, kde domácí nakonec po bitvě prohráli s Novým Knínem. V posledním duelu vedla rezerva Spartaku nad Luhy už 3:0. Nakonec se ale musela strachovat, neboť hosté mazali ztrátu, nakonec ale prohráli 2:3.

„Zahrávali jsme si s ohněm. Začátek zápasu fantastický, vedeme 2:0. Po přestávce jsme dali třetí a pak jsme vystřídali, aby si zahráli všichni. Nakonec jsme ale zápas ukopali, dobré to bylo. Kluci ale bojovali a bylo to ubojované utkání. Navíc jsme hráli poprvé na umělce. Jinak ale z obou stran dobrý zápas,“ zhodnotil trenér příbramského celku Martin Drašnar.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...