Okresní přebor:

Trhové Dušníky – Březnice 2:1 (2:1) Soukup, Ďuriš, Lebeda RO: Máša – Chmel, Antal

Kovohutě Podlesí B – Sedlčany C 4:3 po pen. (3:1) Hnízdil 2, Jiránek – R. Štovíček 2, Hrbek RO: Sandr

Spartak Příbram B – Rosovice 6:0 (1:0)Nekolný 2, Šváb, Baran, Pavlišta, Lagron RO: Švidkov – Antal, Hudeček

Dublovice – Kosova Hora 0:2 (0:1) Staněk, Šťovíček RO: Soukup – Hůla

Pičín – Třebsko 3:4 (3:2) Rozmajzl 2, Vokurka – Bohuněk 3, Tošovský RO: Schořovský – Brož, Holan

Luhy – Nová Ves pod Pleší 0:1 (0:0) Durdil RO: Jarolímek – Ledinský

Drahlín – Bohutín 2:6 (1:4) Pachole, Štefány – Petřík 3, Binar 2, Smetanka RO: Souček - Žáček, Máša

III. třída A:

Pečice – Rožmitál B 5:2 (2:0) řezáč 2, Vondráček 2, Průša – Velek, Janoušek RO: Jarolímek

Višňová – Zduchovice 2:1 (1:0) J. Vobr, Pjaták – Králíček (pen.) RO: Schořovský - Holan

Nečín – Láz 4:0 (3:0) Žák, Hnida, Převor (pen.) Žaloudek RO: Šusta

Hvožďany – Daleké Dušníky B 4:3 po pen. (0:3) Vašíček 2, Ciuca – Švagr, Zahout, Šedivý RO: Ledinský – Hudeček

Jince – Věšín 4:1 (1:1) Fenik 3, John – Viktora RO: Krátký

Milín B – Bohutín B 2:3 (2:3) Švehla, Rak – Malý 3 RO: Karas

III. třída B

Petrovice – Krásná Hora 4:2 (0:1) Kudrna 2, Krejčí, Kubec – Hubička, Koudelka RO: Švidkov – Burian, Hůla

Hřiměždice – Počepice 1:5 (0:0) Šíma – M. Chlasták, Lišman, Kejha, L. Chlasták, R. Chyle RO: Souček

Prostřední Lhota – Kamýk nad Vltavou 2:3 (0:1) Formánek, Hrubý – Lukeš, Lorenc, Krůra RO: Žáček

Nový Knín B – Obory 3:1 (3:0) Pazderka, Stracený, T. Kukla – Gregor RO: Soukup (hřiště UMT Sedlčany)

Jesenice – Sedlec –Prčice B 0:1 po pen. RO: Sandr

Kytín – Borotice 2:3 po pen. (2:1) Mařík, Štěpánek – Kitzberger, Zbíral (pen.) RO: Krátký

Nová Ves pod Pleší B – Velká Lečice 4:2 (3:0) Hausner 2, Holobrada, Novák – Svoboda, Rada RO: Švidkov – Žáček, Souček

IV. třída A:

Dolní Hbity – Pičín B 2:0 (1:0) Vostarek RO: Chmel

Nová Ves pod Pleší C – Tochovice B 4:3 (3:2) Vaňha 2, Neubauer, Knuth – Karcol 2, Sadílek RO: Soukup (hřiště UMT Dobříš)

Obecnice – Rosovice B 3:2 (2:0) Uzel, Strniště, Valta – Safín, Bechyně RO: Burian

Obořiště – Sedlice 5:4 po pen. (0:3) Kučina, Chýly, Pelc, Kožíšek – Fait 2, Braun 2 (druhý z pen.) RO: Chmel