Okresní přebor:
Podlesí B – Luhy 2:1 po pen. (1:0) Hála – Kout RO: Šusta – Chmel, Pičín – Nová Ves pod Pleší 1:3 (0:2) Štyler – Bouška, Staroba, Kokštejn RO: Švidkov, Dublovice – Sedlčany C 4:2 (3:1) Vondrák 2 (první z pen.), Filip, Macháč – P. Sirotek, Pecholt RO: Žáček, Drahlín – Spartak Příbram 1:2 po pen. (1:1) Lukáš – Reichenauer RO: Chmel, Kosova Hora –Trhové Dušníky 2:3 po pen. (0:1) Nosek, Pilík – Ťapaj, Gregořica RO: Schořovský, Bohutín –Březnice 2:3 po pen. (1:2) Buch (pen.), Binar – Lebeda, Tuháček RO: Karas – Chmel, Soukup, Třebsko – Rosovice 2:0 (0:0) Bohuněk, Káňa RO: Brož – Švidkov.
1. Nová Ves pod Pleší 21 17 0 4 70:22 51
2. Bohutín 21 14 0 7 68:46 41
3. Spartak Příbram B 21 11 0 10 58:37 38
4. Trhové Dušníky 21 12 0 9 42:38 36
5. Kovohutě Podlesí B 21 13 0 8 46:49 35
6. Rosovice 21 11 0 10 43:48 33
7. Třebsko 21 10 0 11 54:69 31
8. Luhy 21 9 0 12 38:41 29
9. Dublovice 21 10 0 11 39:54 29
10. Sedlčany C 21 10 0 11 44:42 28
11. Kosova Hora 21 9 0 12 43:50 27
12. Březnice 21 8 0 13 43:49 25
13. Pičín 21 8 0 13 32:50 23
14. Drahlín 21 5 0 16 42:67 15

III. třída A:
Věšín – Zduchovice 0:1 po pen. RO: Soukup, Láz – Bohutín B 3:5 (3:1) Beneš, Čížek, Procházka – Smetanka 2, Petřík 2, Čáp RO: Karas, Hvožďany – Višňová 2:1 (0:1) Tomášek, Metlička – Pinkava RO: Antal, Jince – Rožmitál B 12:0 (7:0) Kuthan 4, Fenik 3, John 2, Matys, Dendys, Dráb RO: Máša, Daleké Dušníky B – Stará Huť 5:3 (4:2) M. Švagr 4, A. Švagr – Nechyba, Novotný, Březina (pen.) RO: Schořovský, Milín B – Pečice 6:1 (4:0) Rak 5, M. Zákoucký – Řezáč RO: Máša.
1. Daleké Dušníky B 19 15 0 4 74:43 45
2. Bohutín B 19 14 0 5 73:33 43
3. Jince 19 14 0 5 64:26 42
4. Milín B 20 14 0 6 65:36 42
5. Nečín 19 13 0 6 49:20 37
6. Hvožďany 19 11 0 8 44:48 32
7. Višňová 20 10 0 10 42:41 30
8. Zduchovice 20 8 0 12 48:52 24
9. Pečice 20 8 0 12 56:66 23
10. Věšín 19 6 0 13 31:54 20
11. Láz 19 6 0 13 60:62 19
12. Rožmitál B 20 4 0 16 37:124 11
13. Stará Huť 19 3 0 16 43:81 10

III. třída B:
Obory – Kamýk nad Vltavou 4:1 (2:1) M. Gregor 2, J. Gregor, Bártík – Tatoušek RO: Brož, Prostřední Lhota – Petrovice 1:2 (1:1) Haniš – Kudrna 2 RO: Burian, Borotice – Sedlec -Prčice B 1:2 po pen. (0:1) Beneš – Seidel RO: Chmel, Velká Lečice – Počepice 0:5 (0:3) Skalický 3, Chlasták, Kejha RO: Sandr, Nová Ves pod Pleší B – Krásná Hora 3:5 (1:3) Holobrada 2, Duben – Turek 2, Hubička, Slezák, Květ RO: Burian, Nový Knín – Jesenice 1:2 po pen. (1:0) Patera – Šika RO: Žáček – Krátký, Kytín – Hřiměždice 1:4 (1:1) Konečný – Řezanina 2, Poslušný, Matějka RO: Hruška.
1. Počepice 21 18 0 3 75:16 54
2. Jesenice 21 16 0 5 77:29 48
3. Petrovice B 21 11 0 10 71:46 34
4. Kamýk 21 11 0 10 63:48 33
5. Hřiměždice 21 11 0 10 62:59 33
6. Obory 21 11 0 10 55:53 33
7. Krásná Hora 21 11 0 10 63:60 32
8. Nová Ves p. Pleší B 22 11 0 11 60:81 32
9. Borotice 22 10 0 12 52:51 31
10. Prostřední Lhota 21 9 0 12 60:65 28
11. Nový Knín B 21 9 0 12 44:71 28
12. Sedlec-Prčice B 21 9 0 12 43:53 25
13. Velká Lečice 21 9 0 12 46:72 25
14. Kytín 21 2 0 19 28:95 8

IV. třída A:
Sedlice – Obořiště 10:2 (4:2) Holcman 4, Bártl 3, Fait 2, Baxa – Handlíř, Kubát RO: Krátký, Tochovice B – Nová Ves pod Pleší C 4:1 (2:1) Krejčí 2, Vítek, Volf – Sysel RO: Ledinský, Rosovice B – Obecnice 2:3 (0:2) Kovács, Štefan (pen.) – Šeffl, Kocanda, Vohradský RO: Žáček, Pičín B – Dolní Hbity 0:2 (0:1) Vostarek RO: Holan.
1. Tochovice B 23 17 0 6 113:59 50
2. Obecnice 23 16 0 7 88:45 49
3. Dolní Hbity 23 14 0 9 71:44 43
4. Rosovice B 23 14 0 9 80:53 40
5. Nová Ves p.Pleší C 23 11 0 12 95:79 35
6. Sedlice 23 9 0 14 59:90 27
7. Pičín B 23 9 0 14 59:78 26
8. Obořiště 23 2 0 21 27:144 6

IV. třída B:
Krásná Hora B – Vysoký Chlumec 1:2 (0:1) Slezák – Rosa, Mrázek RO: Hruška, Hřiměždice B – Klučenice 5:1 (1:0) Černohorský 2, Hájek 2, Verner – Garbaczewki RO: Burian, Kamýk nad Vltavou B – Dublovice B 2:1 (1:0) Königsmark, Krůta – Vystyd RO: Antal.
1. Dublovice B 16 12 0 4 68:28 37
2. Kamýk 16 9 0 7 34:38 28
3. Vysoký Chlumec 16 8 0 8 40:48 25
4. Hřiměždice B 16 8 0 8 39:43 24
5. Krásná Hora B 16 5 0 11 27:37 16
6. Klučenice 16 6 0 10 24:38 14