Okresní přebor:
Březnice – Kovohutě Podlesí B 5:1 (2:0) Barek 2 , Češka, Žid, Valta – Černohorský RO: Burian – Soukup, Hudeček, Nová Ves pod Pleší – Spartak Příbram B5:2 (2:1) Moravec 3, Petrák, Veinlich – Bažant, Černý RO: Schořovský – Žáček, Švidkov, Luhy –Třebsko 0:3 (0:1) Kolařík, Bohuněk, Chudý RO: Souček, Bohutín – Pičín 4:1 (1:0) Bartoš, Petřík, Buch, Řha- Pytelka RO: Karas, Dublovice – Drahlín 6:5 (3:3) Vondrák 2, Lomoz, Pešta, Ballon, Burian – Plecitý 2, Štefány, Herink, Bartůněk RO: Soukup, Sedlčany C – Kosova Hora 4:3 (2:1) Špaček 2, Sirotek, Štemberk – Kutil, Fafek, Růzha RO: Brož, Rosovice – Trhové Dušníky 1:5 (0:4) Máša – Stránský 2, Harvan, Ďuriš, Ťapaj RO: Šusta – Hudeček.
1. Nová Ves pod Pleší 26 22 0 4 99:29 66
2. Bohutín 26 17 0 9 86:57 51
3. Trhové Dušníky 26 16 0 10 54:45 46
4. Spartak Příbram B 26 12 0 14 68:49 43
5. Třebsko 26 14 0 12 65:74 42
6. Rosovice 26 14 0 12 54:65 41
7. Březnice 26 13 0 13 62:56 39
8. Kovohutě Podlesí B 26 14 0 12 52:65 38
9. Dublovice 26 13 0 13 57:72 37
10. Sedlčany C. 26 13 0 13 55:56 35
11. Luhy 26 10 0 16 41:54 33
12. Kosova Hora 26 10 0 16 57:67 31
13. Pičín 26 8 0 18 37:67 25
14. Drahlín 26 6 0 20 59:90 19

III. třída A:
Pečice – Věšín 3:0 (1:0) Novotný 2, Řezáč (pen.) RO: Žáček, Láz – Hvožďany 3:4 po pen. (1:2) Ngo, Vacek (pen.), Haas – Puškár, Vašíček, Ciuca RO: Souček, Stará Huť – Milín B 4:2 (1:1) Hovorka 2, Nechyba, Máša – Rak, Császár RO: Švidkov, Rožmitál B – Višňová 5:0 (2:0) Drechsler 2, Šterba, Antal, Hausleitner RO: Máša, Daleké Dušníky B – Jince 1:5 (0:2) V. Sklenář – Fenik 3, Dráb, John RO: Máša – Schořovský, Souček, Bohutín B – Nečín 4:0 (0:0) Petřík 2, Říha, Jindřich RO: Karas – Antal, Burian.
1. Jince 24 19 0 5 83:31 56
2. Daleké Dušníky B 24 19 0 5 87:54 56
3. Bohutín B 24 17 0 7 85:41 52
4. Milín B 24 17 0 7 96:46 51
5. Nečín 24 17 0 7 62:27 49
6. Hvožďany 24 14 0 10 54:60 40
7. Pečice 24 10 0 14 63:75 30
8. Višňová 24 10 0 14 43:58 30
9. Láz 24 8 0 16 77:73 26
10. Zduchovice 24 8 0 16 53:72 25
11. Věšín 24 6 0 18 34:76 20
12. Stará Huť 24 6 0 18 59:92 19
13. Rožmitál B 24 5 0 19 47:138 14

III. třída B:
Sedlec-Prčice B – Prostřední Lhota 3:1 (1:1) Mára, Lukáš, Nemeth – Hrubý RO: Chmel, Petrovice B – Velká Lečice 4:3 po pen. (1:1) Schwarz, Peterka, Krejčí – Koc, Rákosník (pen.), Svoboda RO: Ledinský, Obory – Kytín – nehráno pro nízký počet hostujících hráčů, Kamýk nad Vltavou – Nový Knín B 8:3 (5:0) Viskup 4, Novotný 2, Lukše, Vaněček – Kočí 2, Kuchař (pen.) RO: Holan), Počepice – Jesenice 4:1 (1:1) Kejha, Němec, Chyle, Slanina – Šika RO: Burian, Krásná Hora – Hřiměždice 3:1 (1:1) Mašek, Švec, Šulek – Matějka RO: Chmel.
1. Počepice 26 23 0 3 104:18 69
2. Jesenice 26 19 0 7 94:44 58
3. Kamýk 26 15 0 11 90:54 45
4. Krásná Hora 26 15 0 11 82:70 44
5. Obory 25 13 0 12 64:67 39
6. Borotice 26 12 0 14 69:62 38
7. Nová Ves p. Pleší B 26 13 0 13 72:97 38
8. Petrovice B 26 13 0 13 85:63 38
9. Sedlec-Prčice B 26 13 0 13 63:61 37
10. Nový Knín B 26 12 0 14 56:92 36
11. Hřiměždice 26 12 0 14 71:81 36
12. Prostřední Lhota 26 10 0 16 77:80 31
13. Velká Lečice 26 9 0 17 53:100 26
14. Kytín 25 2 0 23 29:120 8

IV. třída A:
Rosovice B – Nová Ves pod Pleší C 5:1 (4:0) Štefan 2, Holý 2, Tran – Neubauer RO: Hudeček, Dolní Hbity – Obecnice – nehráno, hosté nepřijeli, Sedlice – Tochovice B 3:5 (0:3) Fait, Braun, Nachtman – Sadílek 2, Karcol, Čížek, Krejčí RO: Redlich, Obořiště – Pičín B 3:2 po pen. (1:0) Pehe, Durdil – Hájek, Hoshko RO: Chmel.
1. Tochovice B 28 22 0 6 142:70 65
2. Dolní Hbity 28 17 1 10 85:52 53
3. Obecnice 28 16 1 11 94:61 50
4. Rosovice B 28 17 0 11 97:69 49
5. Nová Ves p. Pleší C 28 13 0 15 108:94 41
6. Pičín B 28 11 0 17 74:87 34
7. Sedlice 28 11 0 17 68:109 32
8. Obořiště 28 4 0 24 37:163 11

IV. třída B – konečná tabulka soutěže
1. Dublovice B 20 15 0 5 86:35 46
2. Kamýk B 20 11 0 9 45:46 34
3. Vysoký Chlumec 20 10 0 10 49:62 31
4. Hřiměždice B 20 9 0 11 48:63 27
5. Krásná Hora B 20 8 0 12 44:49 25
6. Klučenice 20 7 0 13 39:56 17