Okresní přebor
Spartak Příbram B – Kovohutě Podlesí B 1:5 (0:4) 52. Vlasatý – 14. a 87. J. Neliba (oba pen.), 19. Trefný, 36. Hnízdil, 45. Soucha RO: Máša – Žáček, Švidkov , Kosova Hora – Nový Knín 0:1 po pen. RO: Švidkov – Máša, Bohutín – Jince 8:3 (5:1) 27., 42., 70., 80. a 88. Kunc, 14. Buch, 22. Čížek, 25. Novák – 53. a 63. Skalník, 37. John RO: Schořovský, Sedlčany C – Trhové Dušníky 1:3 (1:0) 8. Pecholt – 55. a 70. Pravda (oba pen.), 81. Gasch RO: Šusta – Holan, Hulínský, Dublovice – Březnice 2:4 (2:1) 25. Štech, 42. Lengyel – 28. a 50. Zárybnický, 70. Soldát, 90. Češka RO: Burian, Třebsko – Luhy 6:3 (3:1) 28. a 30. Tošovský, 77. a 84. Bohuněk, 17. Kaňa, 90. Kolařík – 33. a 82. Hovorka (druhý pen.), 70. Krůta RO: Antal, Počepice – Rosovice 2:3 po pen. (2:1) 2. Hron, 44. Chlasták – 16. Peták, 74. Kordule RO: Máša.
´1. Třebsko 5 5 0 0 15:5 15
2. Trhové Dušníky 5 5 0 0 14:10 12
3. Bohutín 5 3 0 2 22:13 10
4. Nový Knín 5 4 0 1 14:7 10
5. Kovohutě Podlesí B 5 3 0 2 16:12 9
6. Březnice 5 3 0 2 13:11 9
7. Rosovice 5 3 0 2 11:13 8
8. Luhy 5 2 0 3 9:11 7
9. Počepice 5 2 0 3 11:13 7
10. Sedlčany C 5 2 0 3 8:9 6
11. Jince 5 2 0 3 14:18 6
12. Dublovice 5 1 0 4 10:16 4
13. Kosova Hora 5 0 0 5 8:14 2
14. Spartak Příbram B 5 0 0 5 8:20 0

III. třída A
Pičín – Stará Huť 5:4 (2:4) 25. a 37. Pytelka, 46. Kuba, 58. Hoshko, 88. Zvolenský – 12., 23. a 27. Máša, 33. Nechyba RO: Karas – Soukup, Věšín – Milín B 3:2 po pen. (2:1) 28. a 40. Viktora – 11. Veselý, 80. Košťál RO: Antal, Láz – Zduchovice 3:2 (1:1) 7. Beňo, 55. Beníšek, 62. Čížek – 28. Štros (pen.), 78. Králíček RO: Souček, Drahlín – Pečice 3:0 (0:0) 67. Černohorský, 77. Plecitý, 84. Kuchař RO: Karas, Rosovice B – Dolní Hbity 3:6 (2:3) 9. Kovács, 45. Kováč, 82. Štefan – 3., 54. a 90. Roček, 5. Telenský (vl.), 39. Lang, 64. Vostarek RO: Žáček – Antal, Hudeček, Daleké Dušníky B – Bohutín B 3:6 (2:1) 31. Krása, 36. Zahout, 66. Černý – 41., 48. a 65. Spousta, Tomáš, 51., 47. a 90. Bartoš, Višňová – Hvožďany 3:0 (2:0) 10. Šrámek, 43. Švehla, 82. Vobr RO: Schořovský.
1. Bohutín B 5 5 0 0 31:8 15
2. Drahlín 5 4 0 1 22:4 13
3. Láz 5 4 0 1 19:11 12
4. Milín B 5 3 0 2 23:11 10
5. Zduchovice 5 3 0 2 20:10 9
6. Daleké Dušníky . 5 3 0 2 19:15 8
7. Pičín 5 3 0 2 13:14 8
8. Višňová 5 2 0 3 10:14 7
9. Věšín 5 3 0 2 6:12 7
10. Hvožďany 5 1 0 4 5:8 5
11. Stará Huť 5 1 0 4 13:18 3
12. Dolní Hbity 5 1 0 4 10:25 3
13. Pečice 5 1 0 4 8:25 3
14. Rosovice B 5 1 0 4 7:34 2

III. třída B
Petrovice B – Dublovice B 9:1 (4:1) 21. 62., 73. a 90. Kudrna, 12. A Bílek, 45. M. Bílek, 19. a 49. Vrbický – 31. Macháč RO: Krátký, Kamýk n. Vltavou – Obory 1:3 (0:0) 60. Lukeš (pen.) – 57. a 86. Tesárek, 54. Jezbera RO: Holan, Borotice – Hřiměždice 4:2 (2:0) 15. a 40. Guiu, 75. Pantelimon, 89. Burian – 82. Kučera, 90. Černý RO: Burian, Velká Lečice – Jesenice 1:7 (0:3) 58. Hausner – 40., 50 a 63. Šika, 8. Hulínský, 37. Bursík, 49. Švagr, 86. Pomahač RO: Žáček, Nečín – Sedlec-Prčice B 3:1 (1:0) 37. Kretschmer, 70. Budínský, 82. Vacek – 50. Šutorka RO: Soukup, Nová Ves p. Pleší B – Krásná Hora 1:5 (0:2) 68. Vojáček – 11. Hůla, 23. Klicman, 55. Turek, 57. Květ, 85. Krůta RO: Švidkov, Nový Knín B – Prostřední Lhota 2:4 (1:2) 1. Havelka, 71. Stracený (pen.) – 31. a 58. Šťástka, 44. a 56. Hrubý RO: Hudeček.
1. Nečín 5 5 0 0 26:5 15
2. Jesenice 5 4 0 1 34:11 13
3. Krásná Hora 5 4 0 1 18:8 12
4. Petrovice B 5 4 0 1 17:11 11
5. Obory 5 3 0 2 10:3 10
6. Sedlec-Prčice B 5 3 0 2 19:10 9
7. Nová Ves pod Pleší B 5 3 0 2 15:13 8
8. Kamýk n. Vlt. 5 2 0 3 20:16 6
9. Borotice 5 2 0 3 18:21 6
10. Nový Knín B 5 1 0 4 7:15 3
11. Hřiměždice 5 1 0 4 6:17 3
12. Velká Lečice 5 1 0 4 13:27 3
13. Dublovice B 5 1 0 4 4:25 3
14. Prostřední Lhota 5 1 0 4 6:31 3

IV. třída A
Třebsko B – Jince B 4:0 (2:0) 8. a 15. Hrubec, 50. Nevěčný, 85. Brída RO: Burian, Tochovice B – Rožmitál p. Třemšínem B 7:2 (4:2) 27. a 60. Krejčí, 40. a 58. Purkart (druhý pen.), 38. Kubát, 43. Lantora, 70. Havrlík – 18. Přidgrodský, 36. Dohnal RO: Šusta, Obořiště – Pičín B 1:3 (1:2) 63. Hemerle – 17. Foukner, 32. Koudela (pen.), 88. Kuba RO: Ledinský, Obecnice – Sedlice 4:0 (0:0) 57. a 72. Valta, 67. Soukup, 87. Polák RO: Krátký.
1. Rožmitál p. Tř. B 2 2 0 0 13:4 6
2. Třebsko B 3 2 0 1 15:10 6
3. Obecnice 2 2 0 0 6:3 6
4. Sedlice 2 2 0 0 4:3 5
5. Tochovice B 2 1 0 1 6:3 4
6. Obořiště 2 0 0 2 3:5 0
7. Pičín B 2 0 0 2 4:13 0
8. Jince 3 0 0 3 3:13 0

IV. třída B
Nová Ves p. Pleší C – Klučenice 1:6 (1:1) 26. Moravec – 36. a 83. Skála, 48. Petřík (pen.), 65. Belza (vl.), 70. Zápotočný, 78. Holan RO: Redlich, Krásná Hora B – Přestavlky 1:4 (1:2) 38. Koudelka – 15. Bursík, 23. Chocholoušek, 65. Konopiský, 84. Sládek RO: Ledinský, Kytín – Drevníky 0:2 (0:1) 6. a 66. Dufek RO: Žáček, Kamýk n. Vltavou B – Hřiměždice B 6:1 (4:1) 5., 20., 26. a 65. Königsmark, 12. Mrkva, 70. Kopřiva – 22. Štuksa RO: Hulínský.
1. Klučenice 3 3 0 0 19:4 9
2. Vysoký Chlumec 2 2 0 0 10:4 6
3. Hřiměždice B 2 1 0 1 9:4 4
4. Kamýk n. Vlt. B 2 1 0 1 7:5 3
5. Přestavlky 3 1 0 2 8:10 3
6. Nová Ves p. Pleší C 2 1 0 1 5:8 3
7. Kytín 2 1 0 1 1:10 2
8. Krásná Hora B 2 0 0 2 4:9 0
9. Drevníky 2 0 0 2 5:14 0