Okresní přebor
Březnice – Jince 3:1 (0:1) 58. a 62. Soldát, 82. Češka – 9. Dráb RO: Máša, Kovohutě Podlesí B – Nový Knín 2:0 (1:0) 16. Přibyl, 86. Jiránek RO: Soukup, Sedlčany C – Třebsko 4:1 (3:1) 18. a 38. V. Lípa, 27. Vokřál, 90. Krůta – 30. Bohuněk RO: Souček – Holan, Brož, Spartak Příbram B – Počepice 4:1 (3:0) 9. a 21. Machek, 38. Hančár, 89. Rotter – 57. Mašek (vl.) RO: Švidkov – Burian, Bohutín – Luhy 5:3 (4:1) 31. Čížek Josef, 41. Novák Milan, 43. a 45. Kunc, 87. Buch – 7. M. Krůta, 49. D. Krůta, 70. Vrba RO: Holan – Antal, Doubek, Dublovice – Krásná Hora 5:3 (2:3) 10. Míka, 33. Jelínek, 50. Vondrák, 78. Havel, 80. Lomoz – 5. Nouzecký, 35. Květ, 39. Nosek RO: Schořovský, Trhové Dušníky – Rosovice 4:2 (3:1) 19. Ťapaj, 20. a 23. Solnička, 79. Šimon – 21. Rampa, 82. Šandl RO: Soukup – Hulínský.
1. Bohutín 11 9 0 2 48:23 27
2. Třebsko 11 9 0 2 31:19 26
3. Březnice 11 8 0 3 25:19 24
4. Trhové Dušníky 11 9 0 2 30:21 23
5. Kovohutě Podlesí B 11 7 0 4 27:22 20
6. Jince 11 6 0 5 31:27 19
7. Nový Knín 11 6 0 5 25:17 17
8. Sedlčany C 11 5 0 6 18:17 15
9. Počepice 11 5 0 6 27:27 15
10. Rosovice 11 4 0 7 20:30 13
11. Dublovice 11 4 0 7 21:32 12
12. Luhy 11 3 0 8 21:31 11
13. Spartak Příbram B 11 2 0 9 18:34 6
14. Kosova Hora 11 0 0 11 18:41 3

III. třída A
Stará Huť – Zduchovice 2:1 (2:1) 34. a 36. Máša – 42. Hochman RO: Holan, Hvožďany – Bohutín B 3:0 (1:0) 17. Šíma, 49. Skákal, 68. Vašíček RO: Brož, Pečice – Milín B 2:1 (1:0) 40. a 63. Novotný – 73. Košťál RO: Sandr, Drahlín – Rosovice B 10:2 (5:0) 2., 19., 25. a 60. Herink Jan, 22. a 85. Ježek, 77. a 78. Bartůněk, 37. Plecitý, 89. Kuchař – 70. a 72. Štefan RO: Antal, Daleké Dušníky B – Dolní Hbity 4:1 (3:1) 4. V. Sklenář, 17. Čanda, 45. Borodin, 48. Švagr – 24. Vostarek RO: Burian, Višňová – Láz 4:1 (2:0) 56. a 59. Pinkava, 3. Korynta, 13. Vobr – 78. Beňo RO: Ledinský, Pičín – Věšín 5:1 (2:0) 59., 65. a 80. Pytelka, 4. Zvolenský, 26. Rozmajzl – 56. Duspiva RO: laik.
1. Bohutín B 11 10 0 1 55:23 29
2. Daleké Dušníky B 11 8 0 3 49:22 24
3. Láz 11 8 0 3 43:25 23
4. Drahlín 11 6 0 5 42:16 21
5. Višňová 11 6 0 5 28:23 20
6. Zduchovice 11 6 0 5 30:23 18
7. Milín B 11 5 0 6 35:31 17
8. Pičín 11 6 0 5 28:26 17
9. Stará Huť 11 5 0 6 35:30 15
10. Věšín 11 6 0 5 20:28 15
11. Hvožďany 11 4 0 7 19:27 13
12. Pečice 11 4 0 7 30:40 12
13. Rosovice B 11 2 0 9 14:63 4
14. Dolní Hbity 11 1 0 10 15:66 3

III. třída B
Sedlec-Prčice B – Obory 5:1 (3:0) 31. a 44. Šutorka, 45. a 50. Mára Karel, 73. Remeš – 64. Tesárek RO: Souček, Prostřední Lhota – Krásná Hora 0:5 (0:4) 4. Kakeš Jakub, 9. Švec Martin, 23., 44. a 55. Turek RO: Jarolímek, Nečín – Petrovice 2:1 (1:0) 56. Převor, 89. Jech – 33. Kudrna RO: Schořovský, Borotice – Dublovice 6:0 (2:0) 40., 55. a 62. Pantelimon, 16. a 77. Guiu, 90. Beneš RO: Hudeček, Velká Lečice – Nová Ves p. Pleší B 4:3 po pen. (1:2) 25. Dědina, 65. Svoboda, 70. Rákosník – 12. a 84. Dvořák, 15. Sabon RO: Švidkov – Doubek, Jesenice – Hřiměždice 5:0 (2:0) 6. Šika, 44. Křížek, 81. Švagr, 84. Havel, 85. Čejda RO: Sandr, Nový Knín B – Kamýk n. Vltavou 2:3 (0:1) 51. a 87. Kučík – 36. Viskup, 60. Kubánek, 66. Lukeš RO: Ledinský.
1. Nečín 11 10 0 1 36:9 30
2. Krásná Hora 11 8 0 3 40:17 25
3. Jesenice 11 8 0 3 55:25 24
4. Sedlec-Prčice B 11 7 0 4 44:25 22
5. Petrovice B 11 7 0 4 41:24 22
6. Kamýk n. Vlt. 11 7 0 4 49:23 21
7. Obory 11 6 0 5 28:16 19
8. Nová Ves p. Pleší B 11 7 0 4 28:30 19
9. Borotice 11 4 0 7 29:41 12
10. Hřiměždice 11 4 0 7 16:32 10
11. Prostřední Lhota 11 3 0 8 17:50 10
12. Velká Lečice 11 3 0 8 28:61 8
13. Nový Knín B 11 2 0 9 16:37 6
14. Dublovice B 11 1 0 10 15:52 3

IV. třída A – konečná tabulka po podzimní části
1. Tochovice B 7 6 0 1 41:15 19
2. Obecnice 7 5 0 2 20:12 16
3. Rožmitál p. Tř. B 7 5 0 2 35:14 15
4. Třebsko B 7 4 0 3 23:18 12
5. Sedlice 7 4 0 3 12:25 9
6. Jince 7 2 0 5 19:31 7
7. Pičín B 7 2 0 5 12:27 6
8. Obořiště 7 0 0 7 11:31 0

IV. třída B
Drevníky – Krásná Hora 5:6 po pen. (2:2) 21. Švejda, 34., 47. a 80. Dufek, 68. Svátek, 80. Dufek – 5. a 63. Hůla, 26. Lhotecký, 54. Kolář, 56. Koudelka, 63. Hůla RO: Sandr, Klučenice – Hřiměždice 6:3 (3:0) 16. a 66. Skála, 8. Zápotočný, 35. Ježek, 75. Pecka, 82. Žák – 70. Kříž, 78. Matějka, 85. Vimer RO: laik, Přestavlky – Kytín 4:2 (2:1) 12. Pištěk, 33. Sládek, 69. Konopiský, 77. Tvrdý – 11. Konečný, 73. Štěpánek (pen.) RO: laik, Vysoký Chlumec – Nová Ves p. Pleší C 4:3 po pen. (0:0) 58. a 76. Mrázek, 79. Marhefka – 48. a 57. Knuth, 52. Novák RO: Krátký.
1. Klučenice 8 6 0 2 40:14 20
2. Kamýk n. Vltavou B 8 5 0 3 34:20 15
3. Vysoký Chlumec 8 5 0 3 30:26 14
4. Přestalvky 8 5 0 3 26:22 14
5. Krásná Hora B 8 4 0 4 25:31 10
6. Nová Ves p. Pleší C 8 3 0 5 22:29 10
7. Drevníky 8 3 0 5 22:31 10
8. Kytín 8 3 0 5 15:30 9
9. Hřiměždice B 8 2 0 6 19:30 6