Příbram bude i v souboji s Bohemkou spoléhat na své zbraně, které se již několikrát osvědčily, což znamená především útočný, kombinační a rychlý fotbal.

„Nemohu divákům slíbit, že budeme dělat body, ale chtěl bych, aby věděli, že se znovu budeme pokoušet o způsob hry, jenž jsme předvedli již ve druhé lize a také v prvním duelu s Teplicemi,“ potvrdil trenér Josef Csaplár.

Nejen on, ale všichni členové příbramského celku byli příjemně překvapeni návštěvou, která minulý týden zavítala na jejich obnovenou ligovou premiéru a věří, že diváci budou jejich pověstným dvanáctým hráčem i proti Klokanům. „Očekávám velkou show. Věřím, že nás fanoušci přijdou podpořit v hojném počtu a zápas bude opět probíhat ve skvělé atmosféře,“ přeje si Jan Starka.

Domácí by ovšem kromě útočení, neměli zapomínat ani na zadní vrátka, jelikož Bohemka má rovněž celou řadu nebezpečných ofenzivních hráčů. Jedním z největších nebezpečí by měl být pro Příbram právě její odchovanec Dominik Mašek, který na povedené jaro navázal už během přípravy a gólem z penalty rozhodl i úvodní duel se Slováckem. „Je dobře, že se Příbram vrátila mezi fotbalovou elitu, kam jistě patří. Jde o můj mateřský klub a spoustu kluků z týmu znám, takže se určitě bude jednat o speciální zápas a moc se na něj těším,“ uvedl třiadvacetiletý ofenzivní univerál Bohemians Praha 1905.

Výkop utkání je v sobotu od 17:00 hodin.