Příbramský klub zatím jen oznámil, že mimo jiné nebude na dresech chybět česká státní vlajka, trikolóra a nápis "Děkujeme". Zároveň ovšem potvrdil, že po zápase půjdou všechny dresy do aukce na dobročinné účely. "Každoročně ke konci roku přicházíme s dobročinnými projekty, jejichž výtěžek věnujeme lidem, kterým by podle nás peníze pomohly. Předloni jsme to bylo dětské oddělení Oblastní nemocnice Příbram, loni pak oddělení následné péče stejné nemocnice. Letos budeme v aukci nabízet dresy našich fotbalistů ze zápasu se Spartou, jedná se o limitovanou edici trikotů se symboly našeho státu, čímž chceme poděkovat všem těm, kteří se zasloužili o svobodu naší země, díky kterým můžeme i my dělat to, co chceme a máme rádi," řekl ředitel 1. FK Příbram Jan Starka.

Pokud ale chcete vidět, jak dresy budou vypadat, musíte se přijít podívat na vlastní oči, protože jejich podoba bude odtajněna až při samotném utkání. Vstupenky bude možné zakoupit na pokladnách, které se otevřou dvě hodiny před výkopem, tedy v sobotu v 15 hodin. „Oficiální předprodej nebyl realizován. Vstupenky budou tak v dostatečném množství připraveny na pokladnách. Neočekává se, že bude zápas vyprodán, nicméně doporučujeme přijít na stadion dříve, kvůli tvořícím se frontám, které se dají očekávat,“ sdělil marketingový manažer Tomáš Větrovský.

Kdo bude mít následně zájem dres získat. Může se zapojit do dobročinné aukce, která odstartuje v neděli 1. prosince ve 12:00 a skončí 10. prosince v 20:00.