„Čeká nás účastník evropských pohárů, který má velmi kvalitní tým. Zároveň je, podobně jako my, velmi silný na domácím hřišti,“ uvědomuje si příbramský trenér Roman Nádvorník.

Ten nebude moci v utkání počítat s Janem Rezkem, který bude pykat za vyloučení v posledním utkání s Plzní. „Je to pro nás velká ztráta, ale všichni hráči jsou dobře připraveni a já věřím, že ho dokáží nahradit,“ uvedl kouč, který nevyloučil, že šanci dostanou nové posily záložní řady. Devatenáctiletý host z Brna Dominik Kříž a Portugalec Paulinho. „Uvidíme, kdo z nich bude k dispozici.“

Příbram bude v každém případě spoléhat na své tradiční zbraně a ofenzivní lídry Zemana, Alvira a Michala Škodu, s pěti góly druhého nejlepšího střelce soutěže.
Zapomínat ovšem nesmí ani na defenzivu, protože i Mladá Boleslav disponuje velkou ofenzivní silou, kterou tvoří nejen nejlepší ligový střelec uplynulého ročníku Nikolaj Komličenko, jenž stejně jako Škoda nasázel dosud už pět branek, ale i Muris Mešanovič, který má na kontě o jeden gól méně. Oba hráči pak těží z přihrávek Marka Matějovského, který je se třemi asistencemi druhým nejlepším nahrávačem soutěže. „Pokud se nám tuto trojici podaří eliminovat, máme velkou šanci uspět,“ myslí si Nádvorník, který by rád s mužstvem protrhl dlouhodobě nelichotivou bilanci ve venkovních duelech.