Je to ještě teenager. Pořád mu je totiž teprve devatenáct let. Počáteční fotbalové krůčky udělal v Milíně. Prvně registrovaný byl ale až u Litavky, kam přišel ještě v přípravkovém věku. Následně prošel postupně všemi navazujícími kategoriemi, až nakoukl do A-týmu.

Na svém kontě má aktuálně už dva prvoligové starty. Přitom ještě před nástupem trenéra Jozefa Valachoviče patřil primárně do třetiligovégo béčka. „Ještě před třemi týdny jsem působil v rezervním týmu. Je to pro mě změna, ale myslím, že si zvykám rychle,“ pochvaluje si Obdržal. Atmosféru nejvyšší soutěže nasává po minutkách. „Jsem za tu šanci, kterou od trenérů dostávám, rád,“ říká talentovaný záložník.

Premiéru si odbyl po reprezentační přestávce v Mladé Boleslavi (0:0), kde v nastaveném čase vystřídal kapitána Jana Rezka. To samé se opakovalo i v následném sobotním domácím utkání proti Olomouci, do kterého vstoupil Obdržal místo příbramského kapitána v 89. minutě za nepříznivého stavu 0:2, který byl, jak se záhy ukázalo, zároveň konečný.

„V prvním půli byla hra vyrovnaná, ve druhé jsme na chvíli přebrali iniciativu a měli jsme tam dokonce i nějaké závary. Bohužel, nepovedlo se nám vstřelit gól. Chyběla nám lepší finální fáze, možná více důrazu,“ vrací se k sobotnímu utkání. „Ty gólové situace jsem moc neviděl, protože jsem byl na druhé straně hřiště. Takže je nemohu hodnotit. Chtěli jsme ale bodovat, takže zklamání,“ přiznává.

Ačkoliv situace Příbrami není po zápase s Olomoucí vůbec růžová (na záchranu momentálně ztrácí už devět bodů pozn. red.), nový příbramský objev víru v odvrácení sestupu do druhé ligy neztrácí. „Nevzdáváme to, budeme bojovat. Je to sice těžké, ale věříme, že to zvládneme,“ vzkazuje fanouškům.