Proč jste se rozhodli absolvovat předzápasový trénink na utkání v Příbrami právě v Dobříši?
Vždy když máme venkovní zápas, na který vyrážíme o den dříve, tak trénujeme někde poblíž místa utkání. Jde o to, abychom se po delším cestování dostali před zápasem zpět do optimální pohody.
Zvažovali jste i jiné možnosti, kde by váš trénink před utkáním v Příbrami mohl proběhnout? Co rozhodlo právě pro dobříšský trávník?
To nevím, jde spíše o otázku na vedení našeho klubu, které se takto rozhodlo.

Překvapilo vás, že dorazil i velký počet diváků?
Bylo hezké, že diváci přišli. Měli možnost vidět nejen hráče, ale především to, jak trénuje ligové mužstvo, takže věřím, že to pro ně bylo zajímavé a přínosné.

Jak jste byli spokojeni s podmínkami, které pro vás byly připraveny?
Musím říct, že zázemí dobříšského stadionu je velmi pěkné. Měli jsme vytvořeny všechny potřebné podmínky, které jsme k tréninku potřebovali a i hrací plocha byla ve velmi dobrém stavu. Po všech stránkách jsme se cítili velmi dobře, byli jsme naprosto spokojení, za což patří poděkování celému dobříšskému klubu.

Zápas v Příbrami vašemu týmu ovšem nevyšel, když jste prohráli 1:3. Muselo se jednat o velké zklamání, že?
Bylo to velmi důležité a těžké utkání pro oba celky. My jsme doufali, že si domů odvezeme nějaké body, ale to se bohužel nestalo.
Pro vás osobně mělo střetnutí speciální příchuť, protože jste během své profesionální kariéry u Litavky působil. Jaké jsou vaše vzpomínky?
Máte pravdu. Bylo to někdy na přelomu let 2003 a 2004, kdy jsem byl v klubu na hostování ze Sparty Praha. Vzpomínám na to velmi rád. Měli jsme velmi kvalitní mužstvo a i mně osobně se v Příbrami dařilo. Dal jsem několik gólů a sbíral jsem i asistence, takže tohle angažmá hodnotím jako úspěšné a do Příbrami vracím rád.

Je v klubu ještě někdo z vašich bývalých spoluhráčů?
Z hráčů, se kterými jsem se během svého angažmá potkal, už není v klubu žádný, který by hrál aktivně. Jediným koho si vybavuji, že v klubu působí, je bývalý obránce Marcel Mácha, který je momentálně členem příbramského realizačního týmu.

Zanedlouho vám bude jednačtyřicet let. Jak vidíte svou další profesionální fotbalovou budoucnost?
Zatím končit ještě nehodlám a chci hrát dál. Přiznám se, že se cítím velmi dobře, navíc mám ještě platnou smlouvu na jeden rok, kterou hodlám dodržet. Příští sezonu tedy určitě hrát budu a poté uvidíme, co bude dál.