„Jablonec hraje o Ligu mistrů, má tedy také o co hrát, takže nás čeká opravdu těžký zápas. Na každého soupeře ale existuje recept,“ má jasno příbramský asistent trenéra Ján Murár. „Celý týden jsme se na něj připravovali a je potřeba ho zvládnout, nic jiného než tři body nečekáme. Bylo by dobré, kdyby se už konečně štěstíčko trochu obrátilo na naši stranu a potvrdili bychom doma to, co jsme získali venku. Dvakrát se nám to nepovedlo, ale do třetice to snad vyjde,“ věří.

Podobně to vidí i jeden z hlavních tahounů Tomáš Pilík. „Sledujeme to a víme, že se se Jablonci v poslední době daří, takže nás určitě čeká těžké utkání. My už si ale nechceme a nemůžeme dovolit dál doma rozdávat body. Potřebujeme vyhrát a udělat to za tři,“ nechal se slyšet zkušený záložník, který v týdnu během přípravy působil i jako rádce.

Jabloneckého soupeře totiž velmi dobře zná, protože jště v minulé sezoně v jeho dresu působil. „Trenér se mě ptal na nějaké věci, tak jsem mu v tomto ohledu poradil ve všem, co chtěl vědět. Všechno ale samozřejmě leží na hřišti. Já doufám, že i tohle pomůže, že už se nebudou opakovat předešlé domácí zápasy, konečně potvrdíme body z venku a uděláme radost všem naším fanouškům, kteří nám budou určitě držet palce,“ dodal Pilík.