Je jasné pouze to, že oba společně přicházejí z druholigového tureckého Sakaryasporu a jejich úkolem bude zkvalitnit záložní řadu. Zatímco třiadvacetiletý Sehit je schopen nastoupit na více postech středních řad, jednatřicetiletý Yilmaz se nejlépe cítí na postu pravého záložníka.

„Pracujeme na vylepšení našeho týmu, protože nás čeká boj o setrvání v soutěži. Trenér Nádvorník si hráče vybral, a tak jsme mu vyhověli. Doufáme, že na konci sezony budeme všichni společně slavit záchranu v lize,“ řekl k novým posilám prezident klubu Jaroslav Starka.

Turečtí fotbalisté mají zajímavou minulost. Erdi Sehit působil v mládežnických týmech Fenerbahce Istanbul, Aydin Yilmaz zase odehrál několik let za istanbulský Galatasaray, kde dokonce okusil i evropské poháry.

Pro Příbram se po Peteru Kleščíkovi, Janu Kvídovi, Martinu Jindráčkovi, Jakubu Šašinkovi (hostování z Baníku Ostrava), Filip Zorvanovi (hostování z Hradce Králové) a Lukáši Pazderovi jedná už o sedmou a osmou posilu pro jarní část. O angažmá stále ještě bojují i Jan Díl z Liberce a Slovinec Hajleta Nermin.

Naopak už na startu zimní přípravy oznámili, že v jeho barvách nebudou dále pokračovat brankář Marek Boháč, obránce Marek Kodr a záložníci Roman Květ s Martinem Zemanem.