Vedení klubu se s ním dohodlo na podmínkách kontraktu a muž, který ještě před patnácti dny bojoval v dresu Zbrojovky Brno právě proti Příbrami v baráži, se tak stal kmenovým hráčem Středočechů. Kromě Škody zatím jedná vedení i o příchodu Oliviera Kingueho, který na jaře u Litavky hostoval.

Dále přišli do týmu kouče Romana Nádvorníka čtyři hráči na zkoušku. Jedná se o Martina Helda (Písek), Davida Šimka (Dukla Praha), Mihailo Cmiljanoviče (Prešov) a Pavla Vandase (Táborsko). První trénink s mužstvem absolvovali navrátilci z hostování Jiří Januška a Roman Vávra, nechyběli ani dlouhodobí rekonvalescenti Miroslav Slepička s Markem Boháčem či pětice mladíků z vlastní líhně Marek Šíma, Jiří Mezera, Petr Janota, František Belej, Martin Polák.

Došlo ale i na odchody. Kromě Rudolfa Skácela, který ukončil kariéru, scházeli Jan Matoušek, Ruslan Mingazov, Matěj Chaluš a Ibrahim Keita, kterým skončilo hostování. Klub pak neprodloužil smlouvu s Filipem Hlúpikem a spolupráci ukončil s Milanem Nitrianským a oficiálně i s Egonem Vůchem.

Ke změnám došlo i v realizačním týmu. Novým asistentem trenéra je Radek Kronďák, kondičním koučem Marek Chrobák a kustodem Svatopluk Mezera. Naopak skončili Jan Netscher, Filip Měchura, Zdeněk Koukal a Petr Jendruščák.

Zbylí hráči, kteří v barvách 1. FK Příbram zahájili letní přípravu

Marek Kodr, Tomáš Jablonský, Radek Voltr, Jan Rezek, Miroslav Slepička, Petr Průcha, Matěj Polidar, Jaroslav Tregler, Antonín Fantiš, Roman Květ, Karel Soldát, Rostislav Jandera, David Kilián, Martin Nový, Emmanuel Antwi.