Na úvodní branku v sezoně se čekalo do 42. minuty. Rychlý brejk si převzal na křídle novic Martin Zeman, přetáhl centr na Marka Alvira a vrácený míč před brankou patičkou tečoval Michal Škoda do sítě za záda Grigara - 1:0!

„Přišel krásný centr od Martina Zemana,“ popisoval svou branku její Autor Michal Škoda a navázal: „Alvir vrátil balon pod sebe. Já jsem moc možností neměl, tak jsem zakončil patou a jsem rád, že míč skončil v síti.“

V 71. minutě se však hosté dočkali vyrovnání, když napálený míč před branku tečoval Mareš za pomoci tyče do brány.

„S výsledkem spokojený nejsem. Myslím si, že jsme měli vyhrát,“ řekl v rozhovoru příbramský Martin Zeman. „Šli jsme dvakrát sami na bránu, ale vyřešili jsme obě situace špatně. Soupeř vyrovnal z jedné šance. Bod je možná spravedlivý, ale já ho neberu,“ zlobil se příbramský záložník.

I trenér Roman Nádvorník chtěl více než bod: „První poločas jsme měli více ze hry než Teplice a vytěžili jsme jeden gól. Další dvě standardky Zemana, které byly velice dobře kopnuté, jsme měli určitě lépe dohrát. Alespoň jednu z nich. Ve druhém poločase se obraz hry otočil. Teplice se více tlačily nahoru a měli více ze hry. My jsme však měli dvě stoprocentní šance. Škoda měl dát gól nebo Alvir zakončit na zadní tyči. Nepochopitelně zastavil. Kdyby běžel dál, tak by skóroval. Bohužel jednu chybu jsme udělali a soupeř nás potrestal. Jinak nic dalšího neměl. V prvním kole jsme neprohráli, bodovali jsme, ale měli jsme vzhledem ke gólovým šancím vytěžit mnohem víc.“

1. FK Příbram – FK Teplice 1:1 (1:0)

Branky: 42. Škoda - 71. Mareš. ŽK: Soldát - Kučera, Mareš. Rozhodčí: Julínek - Podaný, Vitner – Denev. Diváci: 2862. 1.FK Příbram: Boháč – Tregler, Kodr, Šimek, Cmiljanović - Alvir (61. Voltr), Rezek, Soldát, Polidar, Zeman – Škoda (80. Hájek). FK Teplice: Grigar – Vondrášek, Jeřábek, Shejbal, Paradin – Hora, Trubač (86. Ljevakovič), Kučera, Žitný – Moulis (62. Vyhnal), Mareš.