„Když jsem na hřišti viděl jeho kotník, udělalo se mi trochu šoufl,“ přiznal po utkání Slepičkův spoluhráč Antonín Fantiš, který kamaráda dokonce pomáhal odnést ze hřiště. „Poponesl jsem nosítka. Byl tam klučina, který asi neměl sílu, tak jsem musel pomoct,“ pousmál se Fantiš.

Pro Příbram to byla citelná rána. Šestatřicetiletý útočník si zranění přivodil sám, bez cizího zavinění, když chtěl rychle posunout akci na pravou stranu. „Špatně došlápl, hned jsme věděli, že je zle. Míra musel okamžitě do nemocnice a jede na operaci do Prahy. Ten kotník mu musí do šesti hodin odoperovat,“ hlásil po zápase trenér Příbrami Josef Csaplár.

Přiznal, že brzký konec nejlepšího příbramského střelce s jeho týmem otřásl. „Zlomená noha lídra na hřišti, špatný vývoj, dva góly do půle. To by zatřáslo i jinými mančafty,“ přiznal Csaplár. Jak těžká rána to pro hru Příbrami bude? „To se těžko odhaduje, ale tipnu si, že velká. Klub dostává samé těžké rány. Před časem sestup z ligy, nedávno odchod Matouška, teď Míra, který je naší osobností. Je to složité. Furt přemýšlím, kolik zázraků z toho klobouku ještě dokážeme vytáhnout,“ dodal Csaplár.