Rozhodně přitom ale neskáče ke stropu. „Nenadšeni z toho nejsme. Soutěž považuji po tak dlouhé přestávce za neregulérní,“ říká jasně Jaroslav Starka, s jehož názorem se ztotožňuje i jeho syn Jan Starka, který vykonává funkci ředitele středočeského klubu.

Důvod? „Zůstalo také mnoho proměnných v situaci, kdy se někdo nakazí, zda bude karanténa pro tým, pro jedince nebo jen pouhý lékařský dohled. Zároveň v takto náročném programu ani nemůžeme využívat zásadnější regenerace, které budou v takto nabitém programu velmi potřeba," upozorňuje Jan Starka, který byl na grémiu rovněž přítomen.

Tak či tak, je jasné, že Příbram už za necelé dva týdny (v úterý 26. května) přivítá doma Baník Ostrava - zatím bez diváků. „Je na nás kladeno hodně podmínek, které musíme pro zápasové dny připravit. Jdeme do toho,“ hlásí odhodlaně Jan Starka.

To samé jistě platí pro hráče A-týmu, kteří se důkladně připravují. Musí, protože ve zbytku soutěže potřebují body jako sůl. Jen tak se totiž zachrání mezi ligovou elitou.