Zaslouží si obdiv! Svému oblíbenému týmu fandí za plotem ohraničujícím areál stadionu Na Litavce při každém domácím zápase. A to v dobrých i těžkých časech, když se zrovna příbramským fotbalistům nedaří podle představ. Důkazem toho byl právě sobotní ligový zápas se Slováckem, ve kterém Uran Fans navzdory nepříznivě se vyvíjejícímu průběhu po celých devadesát minut mohutně a hlavně slušně povzbuzovali borce v zelenočerných barvách.

Po závěrečném hvizdu, který zpečetil nepříjemně vysokou porážku domácích 1:4, navíc neodešli hned směrem ke svým domovům, ale rozhodli se ještě poklidit nepořádek v blízkém okolí svého improvizovaného sektoru – nutno podotknout, že nevznikl jejich přičiněním.

Za tento počin se následně dočkali i slov uznání ze strany samotného příbramského klubu. „Děkujeme našim fanouškům za vzorný přístup k okolí našeho stadionu a za úklid místa, odkud je můžeme při našich zápasech slyšet. Uklidili jste nepořádek, který jste nezpůsobili,“ ocenil na sociálních sítích 1. FK Příbram.

Uran Fans tak ukázali, že nejsou jen fanoušci – že jejich pouto ke klubu je mnohem silnější. Šanci předvést to světu znovu budou mít v sobotu 6. března, kdy je na programu další domácí zápas Příbrami, ve kterém přivítá Slovan Liberec.