Příbram v zápase nezvládla naplnit roli favorita a ani v šestém letošním soutěžním utkání (nepočítaje kontumační pohárovou výhru s třetiligovým Vltavínem 3:0 pozn. red.) tak nedosáhla na vítězství. „Bylo to vyrovnané utkání, ve kterém byli domácí v první půli lepší. My jsme se pak zlepšili, ale stejně to nestačilo,“ ohlédl se za utkání trenér Středočechů.

Pavel Horváth zároveň odmítl, že by se na mužstvu nějakým způsobem podepsal nepříliš nevydařený vstup do sezony. „To je spíše otázka pro hráče. Já to vidím tak, hlavně že v prvním poločase jsme nebyli ochotni podstupovat souboje a dávali jsme Hradci až příliš prostoru,“ řekl kouč.

Paradoxně ale přišly rozhodující momenty zápasu právě po přestávce, respektive v během první části celkového třicetiminutového přídavku. V hlavní roli byly znovu laciné chyby, které sráží tým od řeky Litavky v drtivé většině letošních zápasů. „Po neodehraném balónu v našem vápně jdeme do stavu 0:1, pak se nám podaří vyrovnat, ale po další chybě jsme pustili domácí znovu do vedení a už se nám to nepodařilo otočit,“ posteskl si Pavel Horváth.

Ten má nyní vzhledem k celostátním koronavirovým opatřením minimálně čtrnáct dní, aby se svými svěřenci zapracoval na nedostatcích, které Příbram trápí.