Někdejší velký talent, který zářil i v základní sestavě Sparty, působil v Příbrami už v sezoně 2014/2015. Poté odešel do Plzně, kde se mu dařilo restartovat kariéru a přestoupil do izraelského Hapoelu Raanana. Nyní se vrací k Litavce, kde podepsal kontrakt na dvě sezony.

"Spolu s Romanem Bednářem táhl mužstvo Martin Zeman při svém prvním působení skoro až do Evropské ligy. Nyní přichází na své úspěchy navázat," těší marketingového manažera klubu Tomáše Větrovského.

Na jeho slova navázal i prezident 1.FK Příbram Jaroslav Starka. “Při svém prvním působení u Litavky patřil Martin Zeman k oporám týmu a to především v ofenzivě. Na levé straně záložní řady dokáže unikat soupeřům a připravovat gólové šance pro své spoluhráče,” okomentoval Zemanův návrat Starka.

Svého času se extravagantní fotbalista probíhal po trávníku s růžovými vlasy a číslem 7. Od nové sezony změnil barvu svých vlasů a nastupovat bude s dresem číslo 99. Z Izraele se vrací rád. “Nevyhovoval mi tam styl fotbalu, proto jsem si vybral Příbram, kde jsem již působil. Znám šéfa klubu pana Starku a budu moct hrát opět svůj fotbal,” těší se Zeman.

Ten získal s Plzní tři mistrovské tituly, má také stříbro s reprezentační sedmnáctkou z ME. zahrál si také Ligu mistrů, ještě loni Plzni pomáhal v základní skupině k senzačnímu třetímu místu. V sezoně 2014/15 v dresu Příbrami vstřelil pět gólů a zaznamenal 12 přesných přihrávek, čímž se stal nejlepším nahrávačem ligy.

Naváže na svoje úspěšné působení?