21letý Král o víkendu přestoupil do Ruska. Spartak Moskva neváhal svou nabídku vyšponovat na 12 milionů eur (310 milionů korun). 
 
V té době se usmáli i bossové Teplic. Z této sumy půjde část právě na sever Čech. Otázkou je, jaký obnos přesně na Stínadla doputuje. Oficiální vyjádření zní stroze: "K tomu se klub nebude vyjadřovat, tak to máme zakotveno ve smlouvě.“
 
Podle informací Deníku se nicméně ona suma pohybuje okolo padesáti milionů korun! 

Matematika není v tomto případě úplně jednoduchá. Teplice poprvé za Krále dostaly peníze v zimě. Vzhledem k tomu, že kudrnatý středopolař původně přišel ze Slavie a pak se do ní vrátil, částka za přestup byla ponížena o domluvená procenta. Žlutomodří tehdy inkasovali asi 18 milionů korun. Z transferu do Spartaku pak mají profitovat ve výši 12,5 procent, ale základ je v tomto případě ponížen o oněch 18 milionů korun. Dá se tedy očekávat zhruba 35 milionů korun.

Král se tak stal třetím nejdražším hráčem Teplic v jejich fotbalové historii. Více stál jen Martin Fenin (okolo 120 milionů od Frankfurtu) a Edin Džeko (zhruba 100 milionů od Wolfsburgu).