RADEK SŇOZÍK TŘIKRÁT INKASOVAL

Lety duel proti béčku Dobříše rozehrály výborně a ještě v 76. minutě vedly po brankách Chalupy 2:0. Hosté se nevzdali a za dvanáct minut otočili skóre. Radek Sňozík se v brance domácích nestačil divit, když ho překonal dvakrát Karas, jednou Kuchař a bylo po zápase. Dobříš po vítězství odskočila svému soupeři na rozdíl tří bodů. „Je to hodně cenné vítězství," řekl hostující hráč Jakub Kadlec.

DALEKÝM DUŠNÍKŮM STAČIL JEDEN GÓL

Daleké Dušníky potřebovaly proti Chlumci zvítězit. Díky brance Krásy ze 23. minuty se jim to podařilo a po hubeném vítězství 1:0 si připsaly důležité tři body. „Tohle vítězství jsme potřebovali jako sůl,“ ulevil si Vít Račák.

PETROVICE ROZHODLY VE DRUHÉ PŮLI

Petrovice šly v Hostomicích do vedení po přestávce a trefách Chlástáka s Kašparem. Za domácí pouze snižoval závěru Štyler „Vyhrát jsme si zasloužili," řekl trenér Petrovic Libor Štamberk.

Z DOBŘÍČE S PRÁZDNOU

Béčko Sedlčan bylo v Dobříči lepším týmem a dokonce vedlo, ale domácí čtyřmi góly zápas otočili a po vítězství 4:1 získali všechny tři body. „Bohužel skóre úplně nevypovídá o dění na hřišti,“ řekl sedlčanský trenér Vlastimil Zelenka.

ROŽMITÁL SE TRÁPÍ

Áčko Rožmitálu o v sobotu nestačilo ani na Rudnou a prohrálo pošesté v řadě, tentokrát 1:2.